Muž zaútočil na manželku. Následne nabúral s lietadlom do vlastného domu

Muž zaútočil na manželku. Následne nabúral s lietadlom do vlastného domu

UTAH / Tragickú nehodu riešia policajti v americkom meste Utah. Najprv boli svedkami útoku na manželku a následne muž, ktorý je zároveň aj pilot, nabúral lietadlom priamo do vlastného domu.

Pilot z amerického Utahu v noci z nedele na pondelok nabúral s malým lietadlom do vlastného domu a zabil sa, zatiaľ čo jeho žene a dieťaťu, ktorí v tom čase v dome boli, sa podarilo z horiaceho príbytku ujsť. Predpokladaná samovražda pilota Duaneho Youda v meste Payson, vzdialenom asi sto kilometrov na juh od Salt Lake City, sa odohrala len niekoľko hodín po tom, ako ho zatkli za domáce násilie proti jeho manželke.

Podľa svedectiev susedov si manželský pár v nedeľu večer vyšiel na prechádzku do kaňonu za mestom, kde sa chceli porozprávať o údajných problémoch v ich vzťahu. Youd však pri hádke na manželku zaútočil a náhodní svedkovia naňho privolali políciu.

Podľa predstaviteľky miestnej polície Noemi Sandoval, Youda zakrátko prepustili na slobodu. Pilot však nešiel domov priamo, ale cez leteckú základňu, na ktorej pracoval, a z tej si zobral ľahké lietadlo, s ktorým nakoniec nabúral do vlastného domu. Podľa Sandoval je veľmi málo pravdepodobné, že by to spravil neúmyselne, keďže bol dobrý letec.

Zdroj: noviny.sk/SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:55 ZLATÁ MASKA
00:30 Prenasledovaní
02:35 Príbeh môjho syna
23:00 OKTAGON ZÁPASENIE
02:10 Rozpútané peklo
02:55 KINOSÁLA
23:00 Vikingovia V.
00:00 INKOGNITO
01:05 S PRAVDOU VON
22:55 Okido I.
23:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
23:30 Arthur a Minimojovia
21:55 Nečekaná hrozba
23:30 Na shledanou tam nahoře
01:25 Karbon