Fenku opustili na letisku. Po viac ako mesiaci vyčkávania a trápenia, uhynula

Fenku opustili na letisku. Po viac ako mesiaci vyčkávania a trápenia, uhynula

Archívna reportáž
embed kód
BUCARAMANGA / Niektorí ľudia svojich psov milujú tak, že by im dopriali všetko na svete, no sú aj takí, ktorí sa po čase rozhodnú štvornohého miláčika vzdať. Na takéto účely slúžia útulky, ktoré sa snažia zabrániť tomu, aby nechcené psíky neskončili na ulici. Príbeh fenky z kolumbijského letiska patrí medzi tie najsmutnejšie, aké sa mohli stať.

Majitelia svojho psa zrejme zámerne opustili a nechali ho na letisku Bucaramanga v Kolumbii. Fenka strávila na letisku viac ako mesiac a podľa pracovníkov vyzerala, že stále očakáva návrat svojho pána. Z toho, že ju opustil bola taká smutná, že odmietla jesť. 

Napriek tomu, že sa o fenku starali ľudia z letiska aj cestujúci, odmietala prijímať akúkoľvek potravu. Situácia dospela až do takého štádia, že privolaný zverolekár ju musel napojiť na umelú výživu. "Domnievame sa, že pán svojho psíka opustil zámerne," uviedol veterinár Alejandro Sotomonte Nina. 

Ako uvádza portál Novinky.cz, majiteľov psa, ktorý na letisku dostal prezývku Traveling Cloud (Cestujúci obláčik) sa zamestanci letiska snažili vyhľadať prostredníctvom sociálnych sietí. Mnohí z nich dúfali, že sa iba stal omyl a majiteľ si pre svojho psa príde. Dúfali však márne a Traveling Cloud po viac ako mesiaci strávenom na letisku uhynula.

Zdroj: noviny.sk, novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:35 PRESTRETÉ
09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
07:40 Panelák VIII.
09:00 Kosti V.
09:55 Kosti V.
08:05 POLICAJTI V AKCII
09:30 Prvé oddelenie II.
09:50 Prvé oddelenie II.
08:50 Rapotáčik 2
09:00 Ovečka Shaun I.
09:05 Ocko hrdina
07:05 Čarodějovy hodiny
09:05 Angele a Tony
10:35 Arthur a souboj dvou světů