V Londýne vybuchla Satanova matka. Policajti zatkli 18-ročného migranta

V Londýne vybuchla Satanova matka. Policajti zatkli 18-ročného migranta

Archívne video
embed kód
LONDÝN / Britská polícia v súvislosti s piatkovým útokom v londýnskom metre v nedeľu zadržala druhého človeka. Dvadsaťjedenročný muž bol zadržaný na západnom londýnskom predmestí Hounslow a teraz je vo väzbe, informovala BBC. Úradníci zatkli v sobotu 18-ročného mladíka podozrivého z piatkového bombového útoku. Tínedžer sa nachádza na policajnej stanici. Je vraj problematické dieťa, ktoré pred dvoma týždňami zadržali neďaleko miesta, kde bomba vybuchla. Neskôr ho ale pustili.

Ak je to pravda, zdá sa, že kritizovaný tweet prezidenta USA Donalda Trumpa, o tom, že podozrivého vyšetrovacie orgány poznali, nebol zavádzajúci. 

Polícia tiež uviedla, že stále pracujú aj s verziou, že existuje viac osôb zodpovedných za bombový útok na Parsons Green. Dom v Sunbury, ktorý vyšetrovatelia prehľadávali v súvislosti s útokmi, pri ktorom sa zranilo 30 ľudí, vlastní pár ktorý vyznamenala kráľovná Alžbeta II., píše Daily Mail.

Sedemdesiatjedenročná Penelope Jones a jej muž 88-ročný Ronald si vzali do starostlivosti za 30 rokov 268 pestúnskych detí a posledných 8 boli migranti. 

Blízki priatelia manželov povedali, že pár si s mladíkom nevedel dať poslednú dobu rady. Selena Barber pozná Jonesovcov takmer celý život povedala, že sa momentálne starajú o dvoch utečencov - jeden je veľmi tichý a zdvorilý, druhý 18-ročný je strašný. "Vedela som, že ho pred dvoma týždňami zatkli policajti a aj že ho potom pustili na slobodu. Nevedela som dôvod. Keď sa vrátil k Penny a Ronovi, Penny povedala, že sa o neho bude musieť prestať starať," hovorí Selena.

Teroristický útok vo vlaku londýnského metra si vyžiadal hospitalizáciu 29 ľudí. Páchateľ či páchatelia odpálili podľa polície improvizovanú nálož, k zodpovednosti sa prihlásila teroristická organizácia Islamský štát. Británia večer zvýšila stupeň ohrozenia terorizmom na najvyššiu úroveň, čo znamená, že v krajine aktuálne hrozí teroristický útok.

Zdroj: noviny.sk/DailyMail.com

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:10 Prvé oddelenie II.
05:25 Prvé oddelenie
05:50 NAJLEPŠIE POČASIE
05:40 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:45 Súdna sieň
05:20 Dr. LUDSKY
06:10 Profesionáli VIII.
06:50 HESLO
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:05 Království surikat: Příběh začíná
07:30 Nine
09:40 Nádech pro lásku