Zatiahnuté, dažďové prehánky
Bratislava
Izabela
9.12.2022
Aj drsní chlapi si poplačú! Pre motorky...
Zdielať na

Aj drsní chlapi si poplačú! Pre motorky...

Aj drsní chlapi si občas poplačú. Stalo sa to jednému z dvoch motorkárov, ktorí si mohli opäť pohladkať milované stroje. Keď im ich ukradli, nadobro sa s nimi rozlúčili. Policajtom sa ich však podarilo vypátrať na opačnom konci republiky.

Zmizli začiatkom mesiaca

Krádežou dvoch motoriek spôsobili zlodeji majiteľom škodu 320-tisíc českých korún. Ich majitelia si ich však tento týždeň prišli nakoniec zobrať späť.

"Obidve motorky odcudzil neznámy páchateľ začiatkom mája v Prahe a Klecanech," povedala hovorkyňa polície v Jičíne Hana Klečalová. Neskôr ich pri bežnej kontrole stodoly úplnou náhodou našli policajti. "Išlo o opustený objekt, kontrolovali sme, či sa tam nenachádzajú nejaké veci z trestnej činnosti," uviedol Luděk Peterka z polície v Hořiciach.

Zmenili značky

A policajti tam aj našli dva krásne stroje. Obidve motorky už mali prerobené značky a zrejme sa čakalo na ich predaj. "Je to taká srdcová záležitosť, takže som aj slzičku vyronil, ale bola to veľká radosť a chcel by som sa poďakovať všetkým, že z miestneho oddelenia za to, že sa niečo takéto podarilo," skonštatoval jeden zo šťastných majiteľov nájdených motoriek.


Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!

ISIFA

Súvisiace články

Najčítanejšie