Tragédia v Pribete má ďalšiu obeť. Zomrel 60-ročný šofér dodávky

Tragédia v Pribete má ďalšiu obeť. Zomrel 60-ročný šofér dodávky

PRIBETA / Dopravná nehoda, pri ktorej zahynuli dvaja policajti, má ďalšiu obeť. V sobotu ráno zomrel aj 60-ročný vodič dodávky. K zrážke došlo minulý týždeň pri Pribete. Vodička nedala prednosť policajtom a vrazila do ich vozidla. Auto potom ešte odhodilo do dodávky.

Spočiatku to vyzeralo tak, že 60-ročný vodič dodávky sa vôbec pri dopravnej nehode nezranil. Niekoľko hodín po nej ho  hospitalizovali v nemocnici v Nových Zámkoch. Vodič Marián z Veľkých Loviec vraj stihol hovoriť s vyšetrovateľom a na mieste nehody počas dokumentovania ochotne strávil dlhé hodiny. Jeho zdravotný stav sa zrejme náhle skomplikoval a týždeň po zrážke prišla smutná správa.

V sobotu v ranných hodinách došlo k náhlemu úmrtiu, príčinu úmrtia preukáže pitva. K mimoriadne tragickej nehode došlo na križovatke. Štyridsaťročná vodička z vedľajšej cesty vyletela na hlavnú a vrazila do policajného vozidla. Policajtov odhodilo a narazila do nich aj dodávka.

​Po zrážke zostalo policajné auto totálne zdemolované. Dvaja kolegovia 34-ročný Michal a 39-ročný Karol boli na mieste mŕtvi. V dodávke sedeli 3 muži, ktorí tiež utrpeli zranenia. V osobnom aute viezla vodička zo Zvolena mamu a dve netere. Desaťročné dievčatko sa zranilo ťažko. "Dieťa s úrazom hlavy bolo transportované do nemocnice v Bratislave," informoval hovorca záchranárov Boris Chmel.  

Bilancia nehody je ešte hrozivejšia - 3 mŕtvi muži a 6 zranených ľudí. So zosnulými policajtmi sa rodiny a priatelia rozlúčili v utorok.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
22:00 HESLO
23:00 Extrémna premena II.
20:45 Utajený zločin
22:35 Paranormálne záhady III.
00:35 Tyran II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:00 Myšlienky vraha IV.
22:55 ŽREBOVANIE
21:25 Sam a Max
21:45 ZáchranáRik II.
21:50 Kúzlovanie
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: S tváří anděla
22:10 Bitva o Moskvu
00:05 Mortdecai: Grandiózní případ