Tragédia v Pribete má ďalšiu obeť. Zomrel 60-ročný šofér dodávky

Tragédia v Pribete má ďalšiu obeť. Zomrel 60-ročný šofér dodávky

PRIBETA / Dopravná nehoda, pri ktorej zahynuli dvaja policajti, má ďalšiu obeť. V sobotu ráno zomrel aj 60-ročný vodič dodávky. K zrážke došlo minulý týždeň pri Pribete. Vodička nedala prednosť policajtom a vrazila do ich vozidla. Auto potom ešte odhodilo do dodávky.

Spočiatku to vyzeralo tak, že 60-ročný vodič dodávky sa vôbec pri dopravnej nehode nezranil. Niekoľko hodín po nej ho  hospitalizovali v nemocnici v Nových Zámkoch. Vodič Marián z Veľkých Loviec vraj stihol hovoriť s vyšetrovateľom a na mieste nehody počas dokumentovania ochotne strávil dlhé hodiny. Jeho zdravotný stav sa zrejme náhle skomplikoval a týždeň po zrážke prišla smutná správa.

V sobotu v ranných hodinách došlo k náhlemu úmrtiu, príčinu úmrtia preukáže pitva. K mimoriadne tragickej nehode došlo na križovatke. Štyridsaťročná vodička z vedľajšej cesty vyletela na hlavnú a vrazila do policajného vozidla. Policajtov odhodilo a narazila do nich aj dodávka.

​Po zrážke zostalo policajné auto totálne zdemolované. Dvaja kolegovia 34-ročný Michal a 39-ročný Karol boli na mieste mŕtvi. V dodávke sedeli 3 muži, ktorí tiež utrpeli zranenia. V osobnom aute viezla vodička zo Zvolena mamu a dve netere. Desaťročné dievčatko sa zranilo ťažko. "Dieťa s úrazom hlavy bolo transportované do nemocnice v Bratislave," informoval hovorca záchranárov Boris Chmel.  

Bilancia nehody je ešte hrozivejšia - 3 mŕtvi muži a 6 zranených ľudí. So zosnulými policajtmi sa rodiny a priatelia rozlúčili v utorok.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 Kosti III.
18:25 Kosti III.
19:30 ŽREBOVANIE
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď II.
18:35 Macko Uško
16:40 Říše hraček
18:25 Záplava
20:15 Úkladná vražda