Tragédia v Pribete má ďalšiu obeť. Zomrel 60-ročný šofér dodávky

Tragédia v Pribete má ďalšiu obeť. Zomrel 60-ročný šofér dodávky

PRIBETA / Dopravná nehoda, pri ktorej zahynuli dvaja policajti, má ďalšiu obeť. V sobotu ráno zomrel aj 60-ročný vodič dodávky. K zrážke došlo minulý týždeň pri Pribete. Vodička nedala prednosť policajtom a vrazila do ich vozidla. Auto potom ešte odhodilo do dodávky.

Spočiatku to vyzeralo tak, že 60-ročný vodič dodávky sa vôbec pri dopravnej nehode nezranil. Niekoľko hodín po nej ho  hospitalizovali v nemocnici v Nových Zámkoch. Vodič Marián z Veľkých Loviec vraj stihol hovoriť s vyšetrovateľom a na mieste nehody počas dokumentovania ochotne strávil dlhé hodiny. Jeho zdravotný stav sa zrejme náhle skomplikoval a týždeň po zrážke prišla smutná správa.

V sobotu v ranných hodinách došlo k náhlemu úmrtiu, príčinu úmrtia preukáže pitva. K mimoriadne tragickej nehode došlo na križovatke. Štyridsaťročná vodička z vedľajšej cesty vyletela na hlavnú a vrazila do policajného vozidla. Policajtov odhodilo a narazila do nich aj dodávka.

​Po zrážke zostalo policajné auto totálne zdemolované. Dvaja kolegovia 34-ročný Michal a 39-ročný Karol boli na mieste mŕtvi. V dodávke sedeli 3 muži, ktorí tiež utrpeli zranenia. V osobnom aute viezla vodička zo Zvolena mamu a dve netere. Desaťročné dievčatko sa zranilo ťažko. "Dieťa s úrazom hlavy bolo transportované do nemocnice v Bratislave," informoval hovorca záchranárov Boris Chmel.  

Bilancia nehody je ešte hrozivejšia - 3 mŕtvi muži a 6 zranených ľudí. So zosnulými policajtmi sa rodiny a priatelia rozlúčili v utorok.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:50 Nový začiatok
12:50 Hidalgo
10:15 Holky z porcelánu
12:40 VŠETKO ČO MÁM RÁD
14:35 Mladí farmári II.
09:25 Ako som spoznal vašu mamu IV.
10:20 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII.
11:35 Hotelové SOS
10:10 Agi Bagi
10:25 Malí chrobáčikovia
10:30 Tom a Keri
09:25 Láska po anglicku
11:15 Dvě svatby
12:50 Rolling Stones