Smrteľná nehoda v Bratislave. Mladík zomrel na mieste

Smrteľná nehoda v Bratislave. Mladík zomrel na mieste

BRATISLAVA / V nedeľu večera sa na bratislavskom obchvate za Prístavným mostom na zjazde na Einsteinovu ulicu v smere do Petržalky stala tragická nehoda.

Mladý vodič bol na mieste mŕtvy. Nehoda sa stala približne o 20:00. Cesta bola uzavretá, na mieste sa tvorili kolóny. Dopravu musela riadiť polícia.

"Podľa doterajších informácií v uvedenom úseku z doposiaľ presne nezistených príčin 18-ročný vodič motorového vozidla zn. BMW 7 narazil do tlmiča nárazov osadeného na rozvetvení zjazdovej vetvy a diaľnice, pričom následne bolo toto auto odrazené do auta zn. Kia Karnival. Na miesto nehody boli privolaní aj príslušníci Hasičského a záchranného zboru, ktorí pomocou hydraolického náradia vyslobodili vodiča vozidla BMW z vozidla. Aj napriek snahe privolanej RZP však vodič na mieste nehody zraneniam podľahol," informuje hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff. 

V rámci vyšetrovania bolo následne preukázané, že vodič nikdy nemal vodičský preukaz a v čase nehody viedol motorové vozidlo aj napriek udelenému zákazu činnosti viesť motorové vozidlá. "Spolujazdec vozidla BMW, 24-ročný muž zranenia pri nehode neutrpel. Vodič vozidla KIA 20-ročný muž zranenia neutrpel, 46-ročná spolujazdkyňa utrpela zranenia, s ktorými bola jednorázovo ošetrená. Celková škoda spôsobená nehodou bola vyčíslená na cca. 17 000 eur," dodáva Szeiff.

Z dôvodu odstraňovania následkov ako aj dokumentovania dopravnej nehody bola premávka v tomto úseku usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru, pričom k úplnému sprejazdneniu premávky došlo v čase krátko pred 23.30 h.

V nedeľu sa už jedna smrteľná havária stala:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:10 Prvé oddelenie II.
05:20 Prvé oddelenie II.
05:45 Noviny TV JOJ
05:00 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
06:40 Postavíme, opravíme, zveľadíme
05:20 Pod povrchom
06:10 Záchranári
07:15 Skutočné príbehy
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:05 Láska na tři roky
07:55 Altamira
09:40 Zůstaň nablízku