Kuriózne! Rómskemu chlapcovi sa nohy ohýbajú opačne

Kuriózne! Rómskemu chlapcovi sa nohy ohýbajú opačne

Koncom tohto týždňa sa na internete objavilo video, na ktorom je dieťa bežiace po štyroch ako pes - s nohami ohýbajúcimi sa na opačnú stranu. Mnohí spochybňovali vierohodnosť záberov a komentovali to slovami, že ide o dobrý trik. Nášmu štábu sa ale chlapca podarilo nájsť a vy teraz uvidíte naozaj neuveriteľné zábery.

12-ročného Ivana zo Sečoviec naučil na rukách chodiť osud - porucha, s ktorou sa narodil. Nohy totiž neohýba ako každý iný človek, ale presne na opačnú stranu, pretože tak má kolená. Chlapec je tak nútený chodiť štvornožky. "Škoda toho chlapca," hovoria príbuzní.

Aj napriek tomu sú na chlapca veľmi pyšní. Je vraj veľmi talentovaný a športovo zdatný. "Lepšie hrajem futbal než moji kamaráti," tvrdí Ivan. Dokonca vraj lepšie behá po štyroch než po dvoch, dokáže tancovať a so svojím handicapom sa naučil bicyklovať aj korčuľovať.

Na nohách však nevydrží stáť dlho, maximálne hodinu. "Musíme ho potom zobrať na ruky a potom si musí sadnúť," hovoria príbuzní. Tí si želajú, aby lekári jeho zdravotný stav napravili. "Veľmi si želám, aby tomu chlapcovi pomohli."

Zdroj: TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:00 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
05:35 Dovidenia, stará mama! II.
06:10 POLICAJTI V AKCII
07:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 Cesta domů
06:55 Bláznivé námluvy
08:45 Martin a Venuše