Richard Müller začína svoje turné v Bratislave
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Richard potom bude spievať v Leviciach, Ružomberku, Poprade, Bardejove, Košiciach, Púchove, Nitre, Žiline a v Banskej Bystrici
O jeho turné je veľký záujem, o čom svedčí aj vypredaný bratislavský koncert. Po slovenskej metropole bude Richard spievať postupne v Leviciach, Ružomberku, Poprade, Bardejove, Košiciach, Púchove, Nitre, Žiline, desiatym bude koncert 27. októbra v Banskej Bystrici.
Pred vypredanou O2 arénou v Prahe ukončil v pondelok 12. októbra Richard Müller českú časť svojho turné, kde si spolu s ním 11.000 fanúšikov spievalo skladby Srdce jako kníže Rohan, Tlakovú níž, Milovanie v daždi, Po schodoch či Baroko. V pražskom publiku nechýbal ani známy textár Michal Horáček, s ktorým Richard spolupracoval na albume Richard Müller a hosté (2000).
Po vystúpeniach v Brne, Olomouci, Ostrave, Liberci a Plzni si spevák v poradí šiesty koncert na území Čiech a Moravy užíval naplno, podľa názoru ľudí od "fachu" sa predstavil vo výbornej speváckej forme.
Predkapelou na českých aj slovenských koncertoch je skupina Mukatado. "Česká časť turné dopadla veľmi dobre, publikum bolo super, na koncertoch sa ľudia bavili. Veľmi sa tešíme na slovenské koncerty," povedala speváčka skupiny Mukatado Janka Kozáková.
Richard Muller