Malá Martinka si zahrala v novom seriáli TV JOJ. Jej snom bolo zarobiť otcovi peniaze na liečenie

Malá Martinka si zahrala v novom seriáli TV JOJ. Jej snom bolo zarobiť otcovi peniaze na liečenie

BRATISLAVA / V seríáloch TV JOJ veľakrát dostávajú možnosť vyskúšať si herecký chlebíček a zažiť svojich päť minút slávy aj amatérski herci. Tentokrát to bola malá Martinka, ktorá si zahrala v seriáli "Nový život" a vďaka dobrým radám bol jej výkon úplne profesionálny. Hercov dojal najmä jej zámer.

Za scénou, ktorá v seriáli pôsobí krátko a jednoducho, môžu byť aj hodiny prípravy a nacvičovania. Dnes to vie už aj malá herečka Martinka. Vďaka dobrým radám jej seriálových kolegov to nakoniec zvládla ako ktorýkoľvek iný profesionál. Podľa pokynov a predstáv režiséra.

​V Martinkinom prípade jej hereckých kolegov dojalo hlavne to, že za jej účinkovaním v seriáli bola snaha pomôcť jej otcovi, aby mohol rehabilitovať a znova sa po úraze postaviť na nohy. Zarobiť si honorár tak nešla pre seba. "Mám v okolí také ambiciózne deti, že chcú byť v seriáloch a byť videné, ale toto ma takú hlbšiu motiváciu, takže to je krásne," povedal herec Juraj Loj. "Ja chcem ockovi pomôcť," vyjadril sa so slzami v očiach Martinka.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

11:55 MILÁČIKOVO
12:40 Taxi
14:50 Titanic
12:05 NOVÉ BÝVANIE
13:25 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule
15:40 Rok vtákov
12:05 Hotelová inšpekcia XIII.
13:00 GURMÁNI ULICE
13:25 GURMÁNI ULICE
12:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
12:10 Mach a Šebestová na cestách
12:25 Krtko
10:55 Bláznivé námluvy
12:40 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
14:45 Cesta do země jednorožců