V Bratislave sa stretla krása s novými trendmi. Interbeauty je zárukou inšpirácie

V Bratislave sa stretla krása s novými trendmi. Interbeauty je zárukou inšpirácie

BRATISLAVA / V Bratislave sa koná každoročná výstava krásy Interbeauty, Svadobný veľtrh aj výstava Gentelman expo. Mnoho návštevníkov, teda najmä návštevníčok, už od rána využíva možnosť nechať si urobiť účes, či make up zadarmo a nechýba ani súťaž najlepších vizážistiek, či manikérok.

Na výstavu každý rok prichádza viac ako 10-tisíc návštevníkov, keďže na jednom mieste je možné nájsť najnovšie trendy v kráse, kozmetike a svadbách. Môže sa zdať, že sa jedná skôr o ženské záležitosti, ale nezabúda sa ani na mužov. Na mieste im svoje služby predstavujú barberi. 

A ako píšu samotní organizátori: "Jarný medzinárodný veľtrh kozmetiky je zárukou najnovších trendov i stálic v oblasti starostlivosti o pleť, telo, vlasy a nechty. Sprievodný program plný kaderníckych a vizážistických súťaží a exhibícií, témy určené pre odborníkov, majiteľov salónov a všetkých, ktorí sa venujú témam krásy."

S veľtrhom INTERBEAUTY sa súbežne konajú SVADOBNÝ VEĽTRH a výstava GENTLEMAN EXPO. Na všetky tri podujatia platí jednotné vstupné.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 Kixšou
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:20 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:20 Zlatokopka
07:05 Pomáda: Živě
09:20 Belmondo