VIDEO: Pavol Rusko nastúpil do nemocnice

VIDEO: Pavol Rusko nastúpil do nemocnice

BRATISLAVA / Pavol Rusko prišiel krátko po jedenástej hodine do nemocnice v bratislavskom Ružinove. Sprevádzala ho manželka, ktorá nechcela jeho hospitalizáciu pri odchode komentovať.

Pavol Rusko prišiel na neurologické oddelenie v bratislavskom Ružinove krátko po jedenástej hodine v sprievode svojej manželke. Okamžite si ho všimli pacienti. Podľa slov redaktora Rasťa Striška sa o neho zaujímajú pacienti aj ošetrujúci personál. Atmosféra medzi prítomnými naznačuje, že si uvedomujú, že na oddelení je človek, ktorý je mediálne známy a ktorý pôsobí v závažných kauzách. 

Televízia JOJ pri odchode z nemocnice oslovila aj súčasnú manželku Pavla Ruska. "Nebudem sa vyjadrovať," uviedla. Na otázku TV JOJ, koľko bude hospitalizovaný, odpovedala: "Minimálne týždeň."

Prítomnosť Pavla Ruska si všimli aj pacienti. "Všimol som si, že mal límec na krku," opísal jeden z pacientov. 

Od pondelka pokračuje pojednávanie v kauze zmenky. Pavol Rusko má zhoršený zdravotný stav a musel nastúpiť do nemocnice. Podľa poškodenej strany Rusko vážne chorý nie je, len odďaľuje ukončenie procesu. Pozrite si reportáž z pondelkového pojednávania:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

12:45 IQ TAXI
13:20 NOVÝ ŽIVOT
14:20 Súdna sieň
11:40 NA CHALUPE
13:00 Prvé oddelenie
13:30 Prvé oddelenie
12:00 Kosti VII.
13:00 Kosti VII.
14:00 Vražedné čísla I. + II.
12:55 Kikirikí
13:00 Kikirikí
13:05 Ruby z dúhy I.
11:30 Všechno musí pryč
13:15 Duchové z Nantucketu
15:05 Čarodějovy hodiny