Mariana Kotlebu preveruje polícia. Podľa medializovaných informácií mal udržiavať vzťahy s mladistvými dievčatami

Mariana Kotlebu preveruje polícia. Podľa medializovaných informácií mal udržiavať vzťahy s mladistvými dievčatami

BANSKÁ BYSTRICA / Mariana Kotlebu preveruje polícia. Koná tak na základe článku portálu topky.sk. Informáciu o preverení poslanca Kotlebu v piatok popoludní potvrdila TV JOJ krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Podľa Denníka N je to v súvislosti s podozrením zo spáchania zločinu sexuálneho zneužívania. Koná tak na základe článku, ktorý zverejnil portál topky.sk. Píše sa v ňom, že predseda ĽSNS mal údajne udržiavať vzťahy s mladistvými dievčatami. Informáciu o preverení poslanca Kotlebu v piatok popoludní potvrdila TV JOJ krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. "Informáciu preveruje Odbor kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici ako podozrenie zo spáchania trestného činu sexuálneho zneužívania," uviedla.

Najvyšší súd na začiatku septembra rozhodol v prípade extrémistickych výrokov poslanca Milana Mazureka. Vyhlásil ho vinným a uložili mu peňažný trest 10 tisíc eur, ak nezaplatí, tak šesť mesiacov vo väzení. Rozhodnutie Najvyššieho súdu SR je právoplatné.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:20 Panelák IX.
05:00 Kutyil s.r.o. II.
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:35 POLICAJTI V AKCII
05:00 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:20 Srdce na správném místě
07:05 Život ryb
08:40 Kincsem