Gastrofest: Slováci oslavovali všetky chute
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Siedmy ročník hostil nielen národné jedlá, ale aj exotické chute
Najväčší festival vo varení na Slovensku privítal až 176 družstiev, ktoré pripravovali mäsité či bezmäsité špeciality aj exotické chute. Pozor! Nepoužívali sa žiadne horúce platne či sporáky. Len surové ohnisko... Spolu totiž súťažili vo viacerých kategóriách podľa druhu pripravovaného jedla.
Zo všetkých kútov sa takto šírili vône cigánskeho guláša, hovädzieho guláša, držkového perkeltu, bravčových kolienok, nechýbali ani tradičné jedlá. Napokon sa na festivale objavil aj 4-násobný olympijský majster v odbore gastronómia, Lacibácsi z Maďarska.
Ak chcete vedieť viac, pozrite si večerné NOVINY TV JOJ.
TV JOJ