Skoro jasno
34°
Bratislava
Lýdia
19.8.2022
Matovič má nahrávku rozhovoru s Procházkom
Zdielať na
Slovensko

Matovič má nahrávku rozhovoru s Procházkom

BRATISLAVA / Igor Matovič má nahrávku s hlasom Radoslava Procházku, ktorá dokazuje, že sa líder strany Sieť pokúšal zaplatiť za prezidentskú inzerciu v Matovičových novinách v hotovosti bez dokladu.

"Mám nahrávku hlasu Radoslava Procházku v rozhovore so mnou. Tento dôkaz zverejním vtedy, keď budem vidieť, že je na to verejná objednávka," povedal Matovič.

Na Procházku sa podľa vlastných slov pripravil a po vypočutí nahrávky podľa neho nikto nebude môcť pochybovať o jej pravosti. S zverejnením sa však neponáhľa.

Pozrite si priloženú reportáž:

Matovič sa chystá na Procházku použiť tie najsilnejšie zbrane. Líder OĽaNO tvrdí, že neklame a dôkaz skutočne má. Poznamenal, že by ho nezverejňoval, keby sa Procházka zachoval ako chlap a išiel s kožou na trh.

Procházka sa k veci nevyjadruje, užíva si s kamarátmi na východe, kde má veľmi zlý signál.

Na problémy s telefónom sa odvolával už po druhý raz. Keď sa mal prvýkrát obhajovať  v súvislosti s čiernymi peniazmi na prezidentskú kampaň, vtedy sa odvolával na rozbitý mobil. V stredu sa však na sociálnej sieti vyjadril, že žiadna nahrávka neexistuje.

Financovanie kampane

Matovič sa nedávno podrobil detektoru lži, aby dosvedčil, že hovorí pravdu o platení Radoslava Procházku za inzerciu vo vydavateľstve regionPRESS.

Matoviča mrzí, že Procházka ponuku na detektor nevyužil."Nebola to prechádzka ružovou záhradou. Potili sa mi ruky a pri pisoári sa mi triasli kolená,“ opísal Matovič svoje pocity. Celý článok nájdete TU.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie