Jasno
19°
Bratislava
Ľubomíra
9.8.2022
Martin (33) z VyVolených sa podpálil pred očami policajtov
Zdielať na
Slovensko

Martin (33) z VyVolených sa podpálil pred očami policajtov

RIMAVSKÁ SOBOTA / Martin (33) z reality show VyVolení sa v stredu v nočných hodinách polial benzínom a podpálil! Incident sa odohral pred očami policajtov na 5. poschodí bytového domu.

Pokus o samovraždu

Jeden z bojovníkov o dom snov z reality show VyVolení, Martin (33), sa v stredu večer pokúsil o samovraždu. Pravdepodobne za jeho konaním bol jeho problematický vzťah. 

Martinova priateľka odišla na návštevu k sestre a práve do tohto bytu sa aj 33-ročný muž dobíjal. Údajne bol poriadne opitý.

Videli a počuli ho aj susedia, ktorí zavolali políciu. Muži zákona už na medziposchodí začuli šum, ale mysleli si, že Martin močí.

On sa však polieval benzínom. Keď prišli na 4. poschodie, zrazu začal horieť. Nevšimli si, že by škrtol zápalkou, či použil zapaľovač. "Po príchode na miesto sme videli osobu, ktorá na seba vylievala nejakú kvapalinu," uviedol policajt Tomáš Tomko.

Svedkyňa: v strede chodby horel chlap

Policajti však nestratili duchaprítomnosť a začali horiaceho muža hasiť dekami. Plamene sa im však podarilo uhasiť až potom, čo ho obliali vedrami vody. "Strašný dym sa valil a prvé čo som videla, v strede chodby pred našimi bytmi bol chlap. Stál rozkročený a horel," uviedla obyvateľka paneláku.

Záchranári ho previezli do rimavskosobotskej nemocnice, kde momentálne bojuje o život. Popáleniny má údajne na 60-70 percentách tela. Presný dôvod, prečo Martin takto konal, nie je ešte známe. 

Martin sa v reality šou VyVolení miestami správal agresívne. Amok chytil potom, ako ho súperi nezvolili stavby vedúcim. ZÁZNAM TU.

Súvisiace články

Najčítanejšie