Poslanci OĽaNO. V regiónoch sa začala revolúcia

07.11.2017 13:00 Noviny.sk Politika
Poslanci OĽaNO. V regiónoch sa začala revolúcia
BRATISLAVA / Sledujte naživo brífing poslancov za hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igora Matoviča, Veroniky Remišovej, Gábora Grendela, Jána Budaja a novozvolených predsedov samosprávnych krajov Eriky Jurinovej a Jozefa Viskupiča, ktorí budú hovoriť o demokratickej revolúcii v regiónoch.

Líder politickej strany nemusí byť vždy iba jeden. Čím viac lídrov strana alebo hnutie má, tým je silnejšia. Povedal to dnes pred novinármi Igor Matovič s tým, že poslankyňa NR SR Veronika Remišová (OĽaNO), ktorú hnutie predstavuje ako líderku, je úkaz na politickej scéne. "Ja som povedal, že to je budúca premiérka," pripomenul Matovič. "Nikdy som nepovedal, že z politiky odchádzam. Naše hnutie má veľa kvalitných ľudí a dokážeme viesť boj so skorumpovaným molochom, ktorý nám tu vládne," vyhlásil.

Podľa neho ešte pred rokom si mnohí ľudia pod hnutím OĽaNO predstavili iba jeho. A hoci vtedy mali len štyroch členov, dnes ich je trochu viac. Obdobie, počas ktorého nechodí do parlamentu, keďže mu prekáža vedenie predsedu parlamentu Andreja Danka (SNS), Matovič vníma ako čas, keď dostali priestor ukázať svoje kvality aj ostatní poslanci za OĽaNO. "Chcel som ukázať čestných a dobrých ľudí. Takto dostali v médiách priestor a dnes je OĽaNO minimálne Veronika Remišová, Jozef Viskupič a Erika Jurinová a myslím, že spoznáme ich viac," uzavrel.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:35 Bláznivý Russell
07:40 Rozprávková jazda
08:00 Simpsonovci VII.
05:10 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
06:00 Skutočné paničky z Orange County VIII.
07:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:00 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:30 Dedičstvá celebrít
06:15 Môj neobyčajný príbeh V.
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
05:40 Tygr a sníh
07:40 Pinocchio
09:15 2 Bobule