Polojasno
20°
Bratislava
Viliam
28.5.2022
Dve ženy chceli predať drogy. Keď zaregistrovali policajtov, rozhádzali ich po okolí
Zdielať na

Dve ženy chceli predať drogy. Keď zaregistrovali policajtov, rozhádzali ich po okolí

BRATISLAVA / Policajtom sa podarilo zadržať ďalších drogových dílerov priamo pri čine. Dve ženy chceli v hlavnom meste predať drogy. Keď zaregistrovali policajtov, snažili sa ich rozhádzať po okolí.

Policajná akcia prebiehala v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, neďaleko známeho obytného domu Pentagon. Slušným obyvateľom tu na dennom poriadku znepríjemňujú život drogoví díleri a narkomani. Policajti okolie bytovky dobre poznajú. Niektorých dílerov sledujú dlhšiu dobu a v správnom momente zakročia.

 Policajti sa zamerali na dve podozrivé ženy

"Vami uvedeným prípadom, ku ktorému došlo v pondelok 8. júna, krátko po 13.30h, v blízkosti Lotyšskej ulice sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II. Bližšie informácie poskytneme ako náhle to situácia umožní," informuje hovorca KR PZ Bratislava Michal Szeiff. 

Podľa informácii TV JOJ, mali mať ženy pri sebe pervitín a heroín

V momente, keď sa k nim približovali policajti, tak sa pokúsili drogy rozhádzať po okolí. Policajtom na mieste pomáhal vyhľadať všetky drogy aj špeciálne vycvičený pes. V prípade dokázania viny môže zadržaným ženám hroziť niekoľkoročný trest.

Súvisiace články

Najčítanejšie