Tragický pohľad pre náhodne okoloidúceho: Pri aute našiel vo vode nehybné telo ženy

Tragický pohľad pre náhodne okoloidúceho: Pri aute našiel vo vode nehybné telo ženy

VEĽKÝ MEDER / Auto dôchodkyne z okresu Dunajská Streda našli v utorok ráno pod strmým brehom kanála. Na mieste zasahovali hasiči z Veľkého Medera, vodička už ale už nejavila známky života.

V utorok ráno si náhodný okoloidúci pri poľnej ceste vedúcej do chránenej prírodnej oblasti Lion všimol auto, ktoré evidentne neskončilo v tŕstí pod strmým brehom kanála cielene. Dvere vozidla na strane vodiča boli otvorené, v aute nikto nebol. Vo vode pri ňom ale zazrel nehybného človeka. Ihneď volal na tiesňovú linku. 

Na miesto ako prví dorazili hasiči z Veľkého Medera."V kanáli sa nachádza jedna osoba, nejavila známky života, osobu sme pomocou protipovodňového obleku vytiahli na breh," priblížil veliteľ zásahu Attila Gaál. "Policajti z Veľkého Mederu vyšetrujú okolnosti úmrtia 63 ročnej ženy z okresu Dunajská Streda. Peugeot 206, na ktorom odišla včera večer z domu, našli okoloidúci za obcou Kľúčovec," upresnila trnavská hovorkyňa polície Mária Linkešová. 

Prešla z panelovej cesty na poľnú, auto po 50 metroch skončilo v kanáli. Žena sa síce po tom, ako auto zišlo po strmom brehu, dostala z neho von, ale skončila rovno vo vode. Napriek tomu, že podľa domácich je v týchto miestach voda hlboká len jeden a pol metra, nedokázala sa z nej už dostať.

V pondelok večer odišla z domu do práce, kedy a z akých príčin zišla s autom z cesty preveruje polícia."Za účelom stanovenia presnej príčiny smrti nariadil obhliadajúci lekár vykonať súdnu pitvu. Poverený policajt už začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," dodala Linkešová. 

Z košického jazera vytiahli hasiči telo sedemdesiatročnej ženy. Jej identita i príčina utopenia sú neznáme: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Fórky, vtipky XXVIII.
08:55 Súdna sieň
07:15 Panelák VII.
08:25 NAŠI IV.
08:55 NAŠI IV.
06:50 POLICAJTI V AKCII
08:15 Prvé oddelenie
08:45 Prvé oddelenie
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
07:10 Výlet s mámou
09:05 Který je ten pravý?
10:50 Love and Mercy