Tragická nehoda pri Bardejove. Vodič neprežil zrážku s kamiónom

Tragická nehoda pri Bardejove. Vodič neprežil zrážku s kamiónom

BARDEJOV / Tragická dopravná nehoda sa stala podvečer v bardejovskom okrese. Na rovnom úseku cesty sa z doposiaľ neznámych príčin zrazilo osobné auto s kamiónom. Vodič osobného auta, žiaľ, na mieste podľahol vážnym zraneniam.

Osobné auto aj kamión skončili po zrážke v poli pri ceste. Predná časť osobného auta bola totálne zničená a plechy zatlačené až na predné sedadlá. Vodiča, ktorý bol zakliesnený v aute, sa ujali ako prví privolaní záchranári. Pomôcť mu žiaľ, už nedokázali.

"Po príchode sme zistili, že osoba je zakliesnená, zasahovala už rýchla záchranná služba a bolo nám povedané, že osoba už nejaví známky života," vraví veliteľ zásahu Jozef Kertis

Mladý poľský kamionista mal namierené do neďalekej obce. Vodič osobného auta sa pravdepodobne vracal domov. Podľa doterajších zistení polície išli oproti sebe, keď došlo k zrážke, po ktorej skončili obaja v poli pri ceste. Mladý kamionista vyviazol z nehody našťastie bez zranení. Vodič za volantom osobného auta, žiaľ, na mieste podľahol vážnym zraneniam.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 Kixšou
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:20 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:20 Zlatokopka
07:05 Pomáda: Živě
09:20 Belmondo