Kukláči vtrhli do jednej z kancelárií v blízkosti centra Bytče. V putách odviedli troch mužov

Kukláči vtrhli do jednej z kancelárií v blízkosti centra Bytče. V putách odviedli troch mužov

BYTČA / Kukláči a kriminalisti večer vtrhli do jednej z kancelárií v blízkosti centra Bytče. Traja muži, ktorí v nej sedeli, zostali ako obarení. Policajti išli v tomto prípade na istotu, už dlhšiu dobu totiž mali podozrenie, že mladý muž, pre ktorého prišli, môže mať prsty v drogách. Prípad sledovala Andrea Miková.

Žilinskí kriminalisti zadržali troch mužov, jeden z nich má byť majiteľom reklamnej agentúry. Do kancelárie policajti vtrhli už pred siedmou hodinou večer. V budove je viacero firiem aj fitnes centrum, miestni vraj často na chodbe cítili špecifický zápach. Priestory prehľadal aj špeciálne vycvičený pes. 

Policajný technik si z kancelárie odnášal plastovú nádobu zo sušeným materiálom, ten bude zaslaný na kriminalistickú expertízu. Policajti okrem nebytových priestorov následne prehľadali aj luxusné auto, ktoré má patriť majiteľovi reklamky. Zatiaľ ale žiadne obvinenie nepadlo.

NAKA pred dvoma týždňami zasahovala opäť v dome Mariana Kočnera aj v budove, kde sídlia jeho firmy. Viac sa dozviete vo videu: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:10 Noviny TV JOJ
06:55 SpongeBob v nohaviciach VIII.
07:20 Káčerovo
06:00 NOVÉ BÝVANIE
07:15 Súdna sieň
08:10 Súdna sieň
05:45 S PRAVDOU VON
06:45 GURMÁNI ULICE
07:15 GURMÁNI ULICE
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Tashiho svet
06:00 Je prostě báječná
07:40 Asterix: Sídliště bohů
09:15 Půlnoční láska