Mladý vodič prešiel do protismeru rovno pod kolesá autobusu. Nehodu neprežil

Mladý vodič prešiel do protismeru rovno pod kolesá autobusu. Nehodu neprežil

Archívna reportáž
embed kód
HENDRICHOVCE / Za obcou Hendrichovce v smere na Poprad v utorok ráno došlo k dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 29-ročného muža. Ten prešiel do protismeru, kde sa zrazil s linkovým autobusom.

Vodič osobného motorového vozidla značky Fiat Punto prešiel do protismeru, kde sa zrazil s linkovým autobusom. Vodič osobného vozidla utrpel pri nehode zranenia, ktorým na mieste podľahol.

V autobuse podľa predbežných informácií bolo 28 cestujúcich, 3 z nich utrpeli ľahké zranenia. "Vodič autobusu bol na mieste nehody podrobený dychovej skúške, jej výsledok bol negatívny. Polícia okolnosti tejto smrteľnej dopravnej nehody vyšetruje," informovala polícia na svojej stránke. 

Náraz bol tak silný, že agregát bol od osobného auta na metre. Polícia musela pre nehodu na niekoľko hodín cestu uzavrieť.

Podobná nehoda sa stala aj popoludní neďaleko Ilavy. Vo veľkej rýchlosti sa tam čelne zrazili dve osobné vozidlá. Kým jeden z vodičov vyšiel z auta po vlastných, druhý zostal v zdemolovanom vraku zakliesnený. Napriek snahe všetkých záchranných zložiek sa už 52-ročného muža nepodarilo oživiť.  

"Podľa doteraz zistených informácií vodič Fabie začal predchádzať pred ním idúce nákladné motorové vozidlo a prešiel do protismeru, kde v tom čase jazdil Passat, ktorý riadil 35-ročný muž z Novej Dubnice. Následne došlo k čelnej zrážke oboch vozidiel," uviedla policajná hovorkyňa Danka Adámiková. Pozrite si reportáž: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:35 Profesionáli III.
20:25 To bude boj!
22:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:45 Súdna sieň
20:10 Dr. House I.
21:00 Hawaii 5.0 IX.
19:35 Volám sa Caillou V.
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb III.
18:15 Tajemství úspěchu
20:15 Zlato
22:20 Santa je pořád úchyl!