Na toaletách v seneckej firme našli novorodeniatko bez známok života

Na toaletách v seneckej firme našli novorodeniatko bez známok života

SENEC / Seneckí policajti riešia obzvlášť tragický prípad. V piatok okolo ôsmej hodiny ráno našli na toaletách jednej z firiem v okrese Senec telo novorodeniatka bez známok života.

Zamestnanci, ktorým sa začínala ranná smena ostali zhrození, pretože ich kolegyňu našli v kaluži krvi a telíčko jej malého syna našli v odpadkovom koši. Na miesto okamžite vyrazilo viacero policajných hliadok a záchranári. 

Mladá Ukrajinka bola podľa informácií TV JOJ zamestnaná vo firme len týždeň. Jej kolegovia sa na kameru vyjadriť nechceli, no označili ju za bezproblémovú. Porodiť mala tesne pred koncom nočnej smeny. Podľa kolegov, ktorí ju našli sa mala nepríčetne smiať, no drogy podľa informácií TV JOJ nebrala.

Ženu, ktorá dieťa porodila privolaná záchranka previezla do jednej z nemocníc v Bratislave. Podľa informácií TV JOJ je v stabilizovanom stave. Dieťa pôjde pravdepodobne na pitvu. Vyšetrovaním okolností tejto udalosti sa v súčasnej dobe zaoberajú seneckí policajti. "Bližšie informácie vzhľadom na súčasný stav vo vyšetrovaní nie je možné poskytnúť," uvádza polícia. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:15 SpongeBob v nohaviciach VIII.
06:00 Súdna sieň
07:00 NOVÁ ZÁHRADA
08:20 NA CHALUPE
06:05 MacGyver
06:55 MacGyver
08:20 Áno, šéfe USA I.
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:15 Popelky
07:50 Vyškolena láskou
09:30 Arrietty ze světa půjčovníčků