Manželku väznil so zlomenou nohou! Týral ju a údajne aj znásilnil

Manželku väznil so zlomenou nohou! Týral ju a údajne aj znásilnil

Otrasný prípad domáceho týrania riešili včera v noci policajti z pohotovostnej motorizovanej jednotky v Bratislave. Muž mal väzniť, fyzicky týrať a dokonca aj znásilniť vlastnú manželku. V Podunajských Biskupiciach v noci nechýbal ani štáb z KRIMI TV JOJ.

"Včera krátko pred 19.30 h sme prijali oznámenie, že na ulici Pri trati má muž pod hrozbou zbrane zadržiavať svoju manželku," informuje hovorkyňa KR PZ v Bratislave Petra Hrášková.

Vyhrážky aj kliešťami na plot

Po príchode do Podunajských Biskupíc našli hliadky PMJ v dome ženu, ktorá mala zranenia. Žena mala dokonca dva dni zlomenú nohu. Podľa našich informácií ju v dome od piatka väznil jej vlastný muž. Dokonca sa jej vyhrážal, že jej odcvakne prsty kliešťami na plot. So zbraňou v ruke sa celej rodine tiež vyhrážal, že všetkých postrieľa. Petra Hrášková: "Na miesto boli okamžite vyslané policajné hliadky."

Chcel ju zastreliť, mal ju znásilniť

Policajti skutočne po preverení oznámenej udalosti zistili, že nejde o vtip, ale o tvrdú realitu! "Policajti na mieste zadržali podozrivého 54-ročného muža, ktorého predviedli na policajné oddelenie," dodáva hovorkyňa KR PZ v Bratislave Petra Hrášková.

Zadržaný muž sa podľa našich informácií len minulý týždeň vrátil z väzby. V byte mal mať nelegálne držanú zbraň, manželke sa mal vyhrážať, že ju zastrelí, pri tom ju mal dokonca znásilniť. Petra Hrášková: "Z vykonaných procesných úkonov vyplynulo, že muž mal v priebehu niekoľkých dní fyzicky a verbálne napádať svoju manželku."

Na rováši toho má Pavol (54) dosť

Žena utrpela rôzne zranenia, mala zlomený aj členok. K tomu, akú hrôzu zažívala v dome, sa nechcela vyjadrovať. Hovorkyňa KR PZ v Bratislave Petra Hrášková: "Dnes v skorých ranných hodinách vyšetrovateľ policajného zboru obvinil 54-ročného Pavla zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby, zločinu znásilnenia a zo zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami."

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Násilník_záťah_polícia Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 DEDIČSTVO
07:25 Panelák
05:10 Hoď svišťom II.
05:45 POLICAJTI V AKCII
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:40 Děkan Spanley
07:30 Rodinný víkend
09:25 Zašlá sláva Marca Pease