Operátor bez viazanosti šetrí starosti aj peniaze

17.04.2014 17:28 Noviny.sk Ekonomika
Operátor bez viazanosti šetrí starosti aj peniaze Zdroj: noviny.sk
BRATISLAVA / Overte si, či mobilný operátor pomáha vášmu podnikaniu: Ponúka vám atraktívny balíček iba s viazanosťou? Máte pevný poplatok bez ohľadu na reálnu spotrebu? Nemôžete kvôli viazanosti využiť lepšiu ponuku? Ak ste aspoň na jednu z predchádzajúcich otázok odpovedali „ÁNO“, nastal čas zamyslieť sa nad zmenou. Viazanosť a pokuty do slušného podnikania nepatria.

Zmena je jednoduchá

S programom O2 Moja Firma zákazník získava najvýhodnejší program pre svoj biznis. Jeho súčasťou je automaticky sa znižujúca cena za minútu a platobný strop najviac 44€. Samozrejmosťou sú služby bez viazanosti či pokút. Ak prichádza na trh novinka, ktorá je v danú chvíľu pre zákazníka výhodnejšia, jednoducho sa môže pre zmenu rozhodnúť kedykoľvek chce. Svoj program si tak mení podľa aktuálnych potrieb bez zbytočných pokút či skrytých háčikov.

Ideálne pre podnikateľov

Ponuku O2 Moja Firma vytvorili pre moderné podnikanie tak, aby podnikateľom čo najviac vyhovovala a šetrila ich čas. Zároveň im prináša zľavy na služby podľa vlastnej voľby. Všetky informácie o novej ponuke O2 Moja Firma nájdete na web stránke O2.

Pohodlné podnikanie s O2 zabodovalo

Andrej Glézl zo spoločnosti Datamolino k službám svojho mobilného operátora uviedol: „Vo firme používame O2 a to z jednoduchého dôvodu. Keď sme na začiatku potrebovali flexibilného partnera a rýchle riešenia, tak sme ich našli práve v O2.“

"Nebavilo nás stále nachádzať skryté poplatky. Rozhodli sme sa prejsť do O2 práve kvôli transparentnosti. Nakoniec sme okrem lepšieho prehľadu dosiahli aj zníženie nákladov. A taká spolupráca poteší,“ povedala Vladimíra Držková zo spoločnosti TSR Slovakia s.r.o.

"Ako firma máme O2, pretože sa správajú k nám tak ako my k našim zákazníkom. Jednoducho zhrnuté, ich prístup je zrozumiteľný, férový a otvorený,“ vyjadril spokojnosť s O2 Jozef Bukovčák ml., Sales Manager zo spoločnosti CrazyFly.

Hlavné výhody programu O2 Moja Firma:

•         Platíte len za to, čo naozaj využijete.

•         Čím viac voláte, tým menej platíte za minútu hovoru.

•         Netrestajú zákazníkov pokutami pri nedosiahnutí minimálnych nákladov za telefonovanie.

•         Za volania, internet a SMS/MMS do všetkých sietí v SR a do všetkých krajín EÚ nikdy nezaplatíte viac ako 44 €.

•         Voláte a SMSkujete do celej EÚ za ceny ako doma.

Do cenového stropu 44 € sa započítavajú:

•         volania do všetkých sietí v SR a zo SR do krajín v Európskej únii,

•         SMS/MMS do všetkých sietí v SR a zo SR do krajín v Európskej únii vrátane balíčkov 500 SMS/MMS a Neobmedzené SMS/MMS v sieti O2,

•         Internet na deň a balíčky S, M, L, XL,

•         služby O2 Partner neobmedzene, Mojim trom, Vo Firme neobmedzene a Medzi Firmami Neobmedzene.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Najlepšie počasie
18:35 Stratené duše I.
19:40 Profesionáli II.
20:30 Na túto nemám
19:00 Spravodlivosť v krvi X.
20:10 9-1-1 III.
21:00 Dr. House VII.
19:10 Malí fidlikanti
19:30 Barbapapa II.
19:35 Arthur a Minimojovia
18:35 Mysli jako pes
20:15 Šachový princ
22:10 Černé zlato