Konečne šťastná Beňová? Rakovina ju len tak nezlomí...

Konečne šťastná Beňová? Rakovina ju len tak nezlomí...

Po polroku kolega Richard Juriš opäť vyspovedal v Štrasburgu europoslankyňu Moniku Flašíkovú-Beňovú, či náhodou neoľutovala svoje rozhodnutie dať si tetovanie. To má pre ňu nielen okrasnú hodnotu. Pomáha jej aj v osobnom živote a zrazu rakovina nad jej manželom nemá žiadnu moc!

"Hodnotím to pozitívne. Stane sa mi občas, že to skúšajú ľudia, aby sa presvedčili či je pravé," prezradila europoslankyňa. Napriek tomu si ho bude musieť na jeseň pretetovať, pretože jeho trvácnosť je trošku obmedzená. 

Podľa nej má ochranné účinky. Nielenže jej pomohlo preklenúť ťažké obdobie, keď jej manželovi Fedorovi Flašíkovi lekári diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlín, pomáha jej aj pracovne.

"Máme teraz v európskom parlamente super atmosféru, mám najväčšiu parlamentnú správu ako spravodajkyňa, dnes k nej máme sedenie a veľmi sa ňan teším," vysvetlila.

Beňavá má s rakovinou bohaté skúsenosti. Teda, nie osobne, ale na rakovinu mozgu zomrela v roku 2009 jej mama Zlatica Vallettová a päť rokov predtým zahynul kvôli nádoru na žlčníku a poškodenému pankreasu jej vtedajší manžel Martin Beňo.

Monika Flašíková Beňová - europarlament Zdroj: tv joj

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:00 Súdna sieň
16:20 Modrý kód
17:30 Noviny
15:55 Poklady z blšáku V.
16:20 Zlato v garáži IV.
16:45 Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
16:55 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
15:50 No, počkaj!
16:00 Pat a Mat
16:10 Ocko hrdina
15:05 Tankový prapor
16:35 Růžový a černý
18:30 Arthur a Maltazardova pomsta