V Rakúsku vytiahli z rieky telo mladej Slovenky!

V Rakúsku vytiahli z rieky telo mladej Slovenky!

Našli ju mŕtvu. Hovoríme o mladej mamičke, ktorá dlhé roky pracovala ako opatrovateľka starých ľudí v Rakúsku. Jej bezvládne telo vytiahli policajti z rieky v Salzburgu.

Polícia pátrala po 35-ročnej Petre už niekoľko dní. Nezvestnosť mladej Slovenky nahlásil jej priateľ, pretože sa mu už dlhší čas neozývala. 

Všetky osobné veci ako je notebook, peňaženka či platobné karty nechala u starenky. Tie má momentálne v úschove polícia, pretože celý prípad je naďalej v štádiu vyšetrovania.

Podľa našich informácií Petra pracovala v Rakúsku ako ošetrovateľka niekoľko rokov. Jej okolie je z jej smrti šokované, vraj nemala žiadne problémy.

Niektorí neprajníci však špekujulú, či náhodou nemôže za jej smrť mladší priateľ. Podľa niektorých sa k Petre správal agresívne. Rakúska polícia nechce k prípadu poskytnúť ďalšie informácie. Zatiaľ sa nevie či zomrela prirodzenou smrťou alebo ju niekto zavraždil.

Nezvestná bola od 14. februára. Pátrala po nej aj slovenská polícia, ktorá o tom médiá neinformovala. V súčasnosti spolupracuje s Rakúšanmi. Presnú príčinu smrti určí až súdna pitva.

Mŕtva Slovenka, matka dvoch detí, Rakúsko, rieka Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:35 POLICAJTI V AKCII
11:35 DIVOKÉ KONE
09:35 Simpsonovci XIX.
10:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:10 SVET PODĽA EVELYN
08:35 Amerika má talent XII.
10:55 Kosti
12:00 Columbo
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:25 Požiarnik Sam X.
09:40 O(d)puštění
11:15 Jiný svět
13:00 American Teen