Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Bibiána
2.12.2023
Bizár v divadle: Nahá žena hľadala oblečenie
Zdielať na

Bizár v divadle: Nahá žena hľadala oblečenie

Zdroj: ISIFA

PROSTĚJOV (ČESKO) / 36-ročná žena zmätene chodila po priestoroch brnianskeho divadla, až kým si ju nevšimli zamestnanci. Nahá žena hľadala oblečenie, ktoré by si mohla obliecť. O prípade informoval portál TN.CZ.

Bizarný prípad sa odohral v priestoroch divadla. Žena svoje správanie vysvetlila strážnikom. Hovorila, že potrebovala byť odetá v bielom. Jej správanie sa zdalo zvláštne recepčnej, a preto na ňu zavolala mestskú políciu. V nestráženej chvíli sa žene podarilo dostať do technickej miestnosti, kde odcudzila firemnú blúzku a zásteru. S ukradnutým oblečením chcela odísť, informuje TN.CZ. 

"Zamestnanci jej zabránili odísť s ukradnutým oblečením. 36-ročná žena z Prostějova ani neklamala a policajtom vysvetlila, že odcudzené veci potrebovala, pretože chcela byť oblečená v bielom," uviedla k prípadu policajná hovorkyňa Jana Pokorná. K žene boli privolaní zdravotníci, pretože ani polícii sa správanie ženy nezdalo štandardné. Tí prišli k záveru, že lekársku starostlivosť nepotrebuje. 

Štátni policajti vylúčili, že by sa žena svojim konaním dopustila trestného činu. Mestskí policajti preto oznámili podozrenie zo spáchania majetkového priestupku príslušnému orgánu. 

Súvisiace články

Najčítanejšie správy