Senior chcel poďakovať personálu nemocnice za starostlivosť. Priniesol tortu plnú marihuany

Senior chcel poďakovať personálu nemocnice za starostlivosť. Priniesol tortu plnú marihuany

Archívna reportáž
embed kód
WARRINGTON / Poďakovanie seniora pre zdravotné sestry v anglickom meste skončilo viac ako prekvapivo. Starý otec totiž vzal do nemocnice tortu z oslavy 18. narodenín svojho vnuka. Netušil, že je upečená s marihuanou.

Red velvet, obľúbený anglický koláč, si vychutnalo niekoľko zdravotných sestier. Po sladkom poďakovaní od jedného z pacientov ale zažili nečakaný šok. Uviedol to jeden člen personálu pre Manchester Evening News

Napriek tomu, že vrchná sestra Kimberley Salmon-Jamieson uviedla, že tortu ochutnal iba jeden človek a neprejavili sa žiadne závažné následky, anonymný člen personálu tvrdí opak. "Tri alebo štyri sestry tortu jedli a po nejakej dobe boli úplne mimo. Vplyv na pacientov to nemalo, ale po chvíli sa prišlo na to, že je niečo zle a privolali políciu," uviedol a dodal tiež, že sa sestry cítili "veľmi uvoľnene". 

Polícia po príjazde zistila, že torta, ktorú priniesol starší pán z oslavy vnukových 18. narodenín, obsahovala marihuanu. "To, že nejde o obyčajnú tortu, senior nemal najmenšie poňatie, chcel iba vyjadriť vďaku nemocničnému personálu," uviedla polícia, ktorá už prípad uzavrela a vyriešila to dohovorom. 

Európsky parlament chce legalizovať konope na liečebné účely na celoeurópskej úrovni. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:20 Dr. Dokonalý
06:00 Krimi
06:35 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
05:15 Súdna sieň
05:55 HESLO
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě