Muž šiel vykradnúť reštauráciu. Polícia ho našla po dvoch dňoch naloženého v oleji

Muž šiel vykradnúť reštauráciu. Polícia ho našla po dvoch dňoch naloženého v oleji

Archívna reportáž
embed kód
SAN LORENZO / Potom, čo sa 29-ročný muž z amerického mesta San Lorenzo v Kalifornii pokúsil vykradnúť prázdnu reštauráciu, uviazol v šachte s použitým olejom, ktorá vedie zo strechy do kuchyne. V zajatí masti a oleja zostal naložený dva dni.

Ako uviedol seržant Ray Kelly z úradu šerifa v okrese Alameda County, volanie o pomoc začul okoloidúci, ktorý sa pohyboval v blízkosti čínskej reštaurácie. Ukázalo sa, že muž zostal nehybne zaseknutý vo vetracej šachte s olejom a masťou vedúcej až do kuchyne reštaurácie. V otvore bol muž podľa polície uväznený dva dni.

Privolaní hasiči vyčerpaného a dehydrovaného muža po hodine práce dokázali vyslobodiť. Do starostlivosti si ho prebrali záchranári a previezli ho do nemocnice. O tom, či muž bude musieť nastúpiť do väzenia, alebo bude jeho prehrešok považovaný za priestupok, zatiaľ nebolo rozhodnuté.

"Teraz jeho čin preverujeme ako vandalizmus a rovnako preverujeme, či chcel skutočne reštaurácii vykradnúť. Prípad bol odovzdaný okresnému zástupcovi," dodal podľa novinky.cz Kelly, ktorý zároveň poďakoval za odvedenú prácu hasičom a oznamovateľovi, pretože ďalšieho dňa by sa podľa jeho slov nemusel zaseknutý muž dožiť.

Zlodeja tenisiek zachytila kamera. pozrite si nasledujúcu reportáž:

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Rozum v hrsti
22:00 HESLO
23:00 Hawaii 5.0 VII.
20:10 Akty X
22:50 Hranice
01:10 Hviezdna brána III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 ŽREBOVANIE
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Pokrevní mstitel
22:10 Síla života
00:10 Kosti a skalp