Muž šiel vykradnúť reštauráciu. Polícia ho našla po dvoch dňoch naloženého v oleji

Muž šiel vykradnúť reštauráciu. Polícia ho našla po dvoch dňoch naloženého v oleji

Archívna reportáž
embed kód
SAN LORENZO / Potom, čo sa 29-ročný muž z amerického mesta San Lorenzo v Kalifornii pokúsil vykradnúť prázdnu reštauráciu, uviazol v šachte s použitým olejom, ktorá vedie zo strechy do kuchyne. V zajatí masti a oleja zostal naložený dva dni.

Ako uviedol seržant Ray Kelly z úradu šerifa v okrese Alameda County, volanie o pomoc začul okoloidúci, ktorý sa pohyboval v blízkosti čínskej reštaurácie. Ukázalo sa, že muž zostal nehybne zaseknutý vo vetracej šachte s olejom a masťou vedúcej až do kuchyne reštaurácie. V otvore bol muž podľa polície uväznený dva dni.

Privolaní hasiči vyčerpaného a dehydrovaného muža po hodine práce dokázali vyslobodiť. Do starostlivosti si ho prebrali záchranári a previezli ho do nemocnice. O tom, či muž bude musieť nastúpiť do väzenia, alebo bude jeho prehrešok považovaný za priestupok, zatiaľ nebolo rozhodnuté.

"Teraz jeho čin preverujeme ako vandalizmus a rovnako preverujeme, či chcel skutočne reštaurácii vykradnúť. Prípad bol odovzdaný okresnému zástupcovi," dodal podľa novinky.cz Kelly, ktorý zároveň poďakoval za odvedenú prácu hasičom a oznamovateľovi, pretože ďalšieho dňa by sa podľa jeho slov nemusel zaseknutý muž dožiť.

Zlodeja tenisiek zachytila kamera. pozrite si nasledujúcu reportáž:

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:50 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
09:55 LUCKY ROOM
11:25 NOVÉ BÝVANIE
12:50 NA CHALUPE
10:55 Tequila a Bonetti
12:00 MacGyver
13:00 Vražedné Miami II.
11:00 Fix a Foxi
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
11:15 Asterix: Sídliště bohů
12:50 Nanga Parbat
14:45 Bobule