VIDEO: Učiteľ potrestal dievča pred očami žiakov. Musela rozbiť svoj telefón

09.10.2018 16:33 Noviny.sk Zahraničie
VIDEO: Učiteľ potrestal dievča pred očami žiakov. Musela rozbiť svoj telefón Zdroj: Youtube
SIN / SIANG - Študentka jednej z čínskych škôl dostala v piatok nemilosrdný trest. Svoj mobil totiž musela zničiť kladivom rovno pred zrakmi spolužiakov. Učiteľ jej to dal za trest, že ho použila počas vyučovania.

Rozbiť svoj vlastný telefón rovno pred zrakmi celej triedy musela jedna zo študentiek. Učiteľ ju nachytal s telefónom v ruke počas vyučovania, a tak jej udelil trest. Škola sa k incidentu zatiaľ nevyjadrila, informoval denník Daily Mail. 

Na videu je vidieť, ako študentka búcha kladivom do svojho mobilu, zatiaľ čo sa učiteľ len prizeral. Video údajne nakrútil druhý pedagóg, ktorý ho následne umiestnil na sociálnu sieť. Chcel tak, aby si z neho študenti spravili príklad. "Mobily do školy brať nemôžeme. Naša spolužiačka bola pri jeho používaní pristihnutá a musela ho potom rozbiť, " povedal jeden zo študentov.  

Škola zatiaľ nedala žiadne oficiálne vyhlásenie. Užívatelia sociálnej siete majú na incident rozdielne názory. Zatiaľ čo jedna časť učiteľa uznáva, druhá tvrdí, že trest bol neprimeraný a nemal na neho právo. "Ako rodič, plne stojím za rozhodnutím učiteľa," napísala jedna z komentujúcich. "Za porušenie školských pravidiel musí niesť následky. Mala by byť vylúčená," vyjadrila sa ďalšia užívateľka. 

"Dobre porušila pravidlá, chápem, ale aby ju žiadal zničiť telefón sa mi zdá trochu príliš," napísal svoj názor jeden z ďalších užívateľov. "Učiteľ nemá právo na niečo takéto," pridal sa ku konverzácii ešte jeden. 

Pozrite si reportáž o šikane zo strany učiteľa: 

Zdroj: noviny.sk/daily mail.com

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:50 Súdna sieň
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:00 Profesionáli III.
18:55 Kutyil s.r.o.
19:50 TIPOS INFO
18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
19:00 Neserte nám pestúnku II.
19:30 Neserte nám pestúnku II.
18:10 Požiarnik Sam VIII.
18:25 Jahôdka a jej kamaráti II.
18:55 Viking Vicky
16:05 Zátah
18:20 Nanga Parbat
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Skutečný Rocky Balboa