Pirát utekal pred policajtmi. Vytiahol aj kovových ježkov

Pirát utekal pred policajtmi. Vytiahol aj kovových ježkov

PRAHA / V Prahe zadržali policajti po zbesilej naháňačke cestného piráta. Nielen, že im unikal ulicami na červenú, do kruhových objazdov vchádzal v protismere, ale dokonca hliadke hádzal z okna pod kolesá oceľových ježkov. Nakoniec sám nabúral.

Vodič vošiel do zákazu vjazdu, hliadka strážnikov za ním. Lenže vodič, ktorého by priestupok stál maximálne 1 500 korún šliapol na plyn a začal unikať. Tentoraz napáchal priestupkov neúrekom.

Vôbec ho nezaujíma farba na semafore, na červenú ich prešiel hneď niekoľko. Potom zase vchádzal do jednosmeriek v protismere, vchádzal do kruhových objazdov a vôbec sa nepáral s tým, že si ich skracuje v opačnom smere.

Niekoľkokrát ohrozil nebezpečnú jazdou chodcov. Keď sa vodičovi nedarilo policajtov striasť, vytiahol ďalšie kaliber, kovových ježkov, tých začal rozhadzovať po ulici a len so šťastím sa im stačila hliadka vyhnúť. Šialená jazda skončila v križovatke, ktorú chcel pirát prejsť na červenú, zrazil s ďalším autom a nebezpečného vodiča umravnili až namierenej pištole.

Policajti vytiahli vodiča z auta, nasadili mu putá. Dôvod utekania sa dozvedeli po chvíli, v jeho aute našli arzenál zbraní, nabitú pištoľ, teleskopický obušok, tiež ostrý nôž. Navyše bol v celoštátnom pátraní, pirát putoval do policajnej cely.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
18:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
19:35 ŽREBOVANIE
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Tlkot srdca
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
18:10 Požiarnik Sam IX.
16:55 Trable dívčí kapely
18:30 Jiný svět
20:15 Který je ten pravý?