Španielku stretla nečakaná sláva. Vyzerá totiž ako Trump v sukni

Španielku stretla nečakaná sláva. Vyzerá totiž ako Trump v sukni

Archívna reportáž
embed kód
MADRID / Nečakanú slávu na sociálnych sieťach zožala Španielka Dolored Leis. Stredobodom záujmu sa stala preto, že sa nápadne podobá na na amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Fotografiu 64-ročnej ženy s motykou hodenou cez rameno zverejnil na instagrame novinár, ktorý pracoval na článku o poľnohospodárstve v severozápadnom Španielsku. Na fotografiu reagovali tisíce užívateľov sociálnej siete. Ironicky si od Dolored pýtali komentár k americkej politike a k medzinárodným témam. "Hovorím si, že to musí byť kvôli tej farbe vlasov," reagovala Španielka denníka La Voz de Galicia.

Podľa jej slov toho s americkým prezidentom veľa spoločného nemá. Nepoužíva mobilný telefón a nemá ani potrebu sa vyjadrovať k veciam na sociálnych sieťach. "Mohli by sme nahradiť Trumpa touto tvrdo pracujúcou ženou?" pýtali sa užívatelia na sociálnej sieti. Niektorí dokonca vyzvali na preskúmanie rodinných väzieb amerického prezidenta na Španielsko.

Žena pochádza z Galície a pracuje na svojom hospodárstve. Súčasná mediálna sláva ju teda nijako nezasiahla, pretože bez smartphonu je pre ňu jednoduché dianie na internete ignorovať.

Zdroj: noviny.sk, ČTK

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
17:55 #18 Šarky ďakuje(me)
19:30 TIPOS INFO
19:40 ŽREBOVANIE
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti X.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší
18:30 Ohnivý armagedon
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: S kůží na trh
22:05 Kolonie