Otec zranenej Nikol: Smrť kamarátky jej nedochádza

Otec zranenej Nikol: Smrť kamarátky jej nedochádza

Archívna reportáž
embed kód
MOST / Šialenú jazdu smrti, ktorú nakrúcala priamo na Facebook, si nepamätá. Nikola V. (22), ktorá sedela vedľa vodičky Nikol B. († 21), tragickú nehodu pri Obrniciach na Mostecku prežila zázrakom. Ani sa príliš nezranila. Už je doma z nemocnice.

Nikola V., na rozdiel od svojej kamarátky Nikol B., ktorá čierny VW Beetle šoférovala a pri nehode zomrela, vyviazla z kolízie len s pomliaždeninami, modrinami a odreninami. Lekári ju už minulý týždeň prepustili do domáceho ošetrovania. Jej otec Vlastimil V. poskytol českému Blesku exkluzívny rozhovor.


"Dcérin stav je dobrý. Už je na tom lepšie. Stále ale spí a je unavená," povedal pre denník Blesk jej otec. Krčný golier bude nosiť mesiac až dva. Na nehodu si nepamätá. "Vybavuje si len cestu do Mostu, z Mostu už ale nie," vysvetľuje Vlastimil. O tom, že jej kamarátka zrážku neprežila, vie. Dozvedela sa to ešte v nemocnici. "Mám pocit, že jej to ešte nedochádza," hovorí Nikolin otec. 

Keďže si nehodu nepamätá, nemala strach sadnúť si otcovi do auta. 

Šoférku Vlastimil nepoznal. S Nikolou sa zoznámili v práci. Pre Vlastimila je to stále čerstvé a chce sa poďakovať záchranárom aj ľuďom, ktorí dievčatám okamžite pomáhali. "Osobne som už poďakoval Jánovi, ktorý im na mieste nehody pomáhal a chcem odovzdať darček aj tej pani zo Zlína, ktorá im tiež poskytovala prvú pomoc. Až dnes som na ňu získal kontakt. Určite sa s nimi oboma chcem zísť."

Zdroj: noviny.sk/blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:05 Noviny TV JOJ
06:55 Krimi
07:30 Noviny TV JOJ
05:35 Ninja Factor USA IV.
07:00 Simpsonovci XXVI.
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 Nákupné maniačky
06:25 NA CHALUPE
07:20 Panelák
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
07:05 Santa
08:30 Arrietty ze světa půjčovníčků
10:10 Prostě spolu