Policajti zastrelili muža. Expriateľku držal ako rukojemníčku

Policajti zastrelili muža. Expriateľku držal ako rukojemníčku

JIRKOV / Rukojemnícku drámu riešili v noci z pondelka na utorok policajti na západe Čiech. 41-ročný muž držal ako rukojemníčku svoju bývalú priateľku a vyhrážal sa, že ju zabije, ak mu policajti neumožnia odísť. Policajti ale únoscu nakoniec zastrelili...

41-ročný muž mal uniesť svoju bývalú priateľku a mal ju držať proti jej vôli u seba. Podľa policajtov mal naviac ženu aj znásilňovať. Ako policajti zistili, že muž ženu uniesol a kde ju drží, zatiaľ nie je jasné.

Vyhrážal sa jej zabitím

V noci z pondelka na utorok na okraji obce Jirkov na Chomutovsku vykonali zásah proti tomuto mužovi. Muž posledné dva dni držal ženu ako rukojemníčku a s dlhou sečnou zbraňou sa jej vyhrážal, že ju zabije.

Muža zastrelili

O pol jedenástej v noci ale policajti drámu ukončili a muža zastrelili. "Policajti muža zneškodnili v momente, kedy ženu bezprostredne ohrozoval na živote," uviedol hovorca polície.

Celý prípad ešte preverí Generálna inšpekcia bezpečnostných zborov. Keď tá dôjde k záveru, že policajt vystrelil oprávnene, bude sa môcť prípad uzavrieť.

Téme sa venuje reportér David Mimra. INFORMÁCIE ONLINE TU.

Zdroj: novinky.cz

Zdroj: noviny.sk, FTV Prima

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Nový život
21:30 Nový život
22:35 Semafor
20:30 Nočný lovec
22:40 Kuriér: Zásielka smrti
00:40 Simpsonovci XXVI.
20:55 Myšlienky vraha IX.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII.
22:55 Hawaii 5.0 IX.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Fukušima
22:20 Bublina
23:45 Negativ