Streľba na benzínke pri Nitre. Muž tvrdil, že mu ide o život

Streľba na benzínke pri Nitre. Muž tvrdil, že mu ide o život

ŽELIEZOVCE / Štyridsaťdeväťročný muž strieľal na benzínke v Želiezovciach po autách. S pištoľou zasiahol dve vozidlá a potom so zbraňou vošiel do predajne. V tomto prípade však nešlo o prepad. Muž, tvrdil, že mu ide o život.

Muž, zastavil na benzínke, vytiahol pištoľ a začal strieľať. Muž stál vonku, a na prvé vozidlo strieľal, za jazdy, keď prichádzalo na benzínku, jeho vodič, nechápal čo sa deje. Bolo iba šťastím, že sa mu nič nestalo. Z pištole muž vystrelil niekoľkokrát a zasiahol aj druhé zaparkované auto. Šialené vyčíňanie páchateľa sa týmto neskončilo. So zbraňou vošiel do vnútra za obsluhou. "Položil pištoľ na pult a povedal, uzatvorte všetko, nie je to prepad len ma naháňajú, on bol nadrogovaný, že nevedel čo robí," povedal svedok. 

Zamestnanci všetko splnili, po chvíli prišla na miesto polícia a muž skončil v putách. Z toho, čo sa udialo, sú v takom šoku, že mladá žena dala výpoveď a druhý zamestnanec si zobral dovolenku. Polícia sa k tomuto prípade nevyjadruje, podľa informácií televízie JOJ mal muž v aute aj tvrdé drogy, malo ísť o kokaín. Zadržaný muž zo Štúrova, podľa ľudí tvrdil, že je korunným svedkom v mafiánskych kauzách.Po obvinení súd strelca posadil do väzby.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD
22:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
23:00 Hlboko v gangu
20:40 Starí frajeri
22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
00:00 Z LA do Vegas
21:00 Akty X - NOVÁ SÉRIA
22:00 Tequila a Bonetti
22:55 ŽREBOVANIE
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
20:15 Pán Šanghaje
22:15 Útěk z polygamie
23:50 Otcové a dcery