V Bratislave sa zrazil trolejbus s nákladiakom. Na mieste boli aj zranení

V Bratislave sa zrazil trolejbus s nákladiakom. Na mieste boli aj zranení

Archívna reportáž
embed kód
BRATISLAVA / Pri hrozivej nehode sa v Bratislave zrazil trolejbus a ďalšie dve vozidlá. Našťastie niektorí cestujúci sa len ľahko zranili. Na nebezpečnú križovatku na Svätoplukovej ulici upozorňuje aj známa herečka, ktorá býva v blízkosti.

"Už ma štve, že asi sa čaká už iba na to kedy tu niekto zahučí, lebo naozaj je to frekventovaná cesta, kde chodí veľa detí, sú tu dve škôlky, jedna škola," hnevala sa aj herečka  a moderátorka TV JOJ Lujza Garajová Šrámeková. 

Trolejbus išiel po hlavnej Svätoplukovej ulici smerom na Hodžovo námestie, keď mu z vedľajšej ulice nedal prednosť vodič Renaultu. "Trolejbus po náraze prešiel čiastočne do protismeru, kde narazil prednou časťou do oprotiidúceho dodávkového motorového vozidla Toyota," povedal Matej Michlík, vedúci odboru marketingu DPB.

Zaseknutému vodičovi trolejbusu museli z vozidla pomôcť privolaní dispečeri. Pri nehode sa ľahko zranilo 5 ľudí, z toho dve osoby s poraneniami rúk ošetrili záchranári na mieste.

Škodu na trolejbuse dopravný podnik vyčíslil na 10 tisíc eur. Polícia dopravnú nehodu stále vyšetruje. Podľa obyvateľov v okolí je však táto križovatka riziková, pričom nešlo o prvú nehodu. Potvrdila to aj známa herečka a moderátorka Lujza: "Ono je to možno posledné roky lepšie, lebo pôvodne tu neboli ani tieto žlté zábrany, ale kedže tých nehôd bolo veľa, tak sme písali starostovi mnoho emailov, takže tie už dali, ale zjavne to nepomáha, pretože teraz mimo toho vyskočilo to jedno auto a keby naozaj niekto išiel po chodníku, nejaké dieťa, tak je po ňom." 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:30 Knight Rider
15:35 Knight Rider
16:30 Aféry II.
14:55 Profesionáli II.
15:50 Simpsonovci II.
16:20 Simpsonovci II.
14:20 Dr. House VIII.
15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
16:20 Vražedné Miami
15:05 Ruby z dúhy I.
15:15 Medzi nami zvieratkami
15:25 Strážca vesmíru Roger
14:35 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema
16:35 Vášeň mezi řádky
18:35 Přijímačky