Prípad nájdených kostí prevzala Národná kriminálna agentúra

Prípad nájdených kostí prevzala Národná kriminálna agentúra

MOST PRI BRATISLAVE / Neďaleko Mostu pri Bratislave našiel náhodný okoloidúci pozostatky kostí. Prípadom sa už zaoberá aj Národná kriminálna agentúra.

V sobotu dopoludnia prišli na miesto kriminalisti z policajného prezídia a v spolupráci s hasičmi prehľadávali vody Malého Dunaja. Našli niekoľko predmetov, ktoré pravdepodobne pochádzajú z trestnej činnosti.

Nález z lesa neďaleko Mosta pri Bratislave, ktorý objavil náhodný okoloidúci ešte v piatok podvečer, skončil na expertíze. Spočiatku nebolo jasné, či ide o ľudské pozostatky.

"Môžeme potvrdiť, že v piatok vo večerných hodinách boli v katastri obce Most pri Bratislave nájdené kostrové pozostatky. Polícia už vo veci koná. Prípad prevzala Národná kriminálna agentúra," uviedla hovorkyňa policajného prezídia Denisa Baloghová.

Momentálne sa čaká na výsledky pitvy, ktoré majú potvrdiť, že ide o pozostatky muža a upresniť jeho vek.

Polícia v sobotu prehľadávala dno rieky a našla desiatky rôznych vecí, ktoré by mohli dopomôcť pri objasňovaní prípadu. Z vody vytiahli športovú tašku, v ktorej sa nachádzali prenosné trezory a pokladničky. V ich útrobách boli rôzne dokumenty, doklady, ako napríklad stará socialistická vojenská knižka, vodičský preukaz či šperky i mobil.

Pozrite si video priamo z miesta, ktoré prehľadávali: 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

18:00 BEZ SERVÍTKY
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:40 Kosti XII.
19:40 Profesionáli II.
20:30 Návrat hrdinu
18:00 Súdna sieň
19:05 Spravodlivosť v krvi X.
20:10 9-1-1 III.
18:45 SpongeBob v nohaviciach IX.
19:10 Malí fidlikanti
19:30 Barbapapa na ceste okolo sveta
18:20 Dobrodružství Hucka Finna
20:15 Nádech pro lásku
22:20 Slunce, seno, erotika