Jasno
Bratislava
Agáta
5.2.2023
Fotka ako darček? Vyrob fotodarčeky – potlač vlastnej fotky na originálne darčekové produkty (+ 7 tipov ako na darček s fotkou)
Zdielať na

Fotka ako darček? Vyrob fotodarčeky – potlač vlastnej fotky na originálne darčekové produkty (+ 7 tipov ako na darček s fotkou)

Zdroj: SITA

INZERCIA / Ak chceš vytvoriť personalizovaný darček, odporúčame ti použiť na jeho tvorbu potlač fotky na oblečenie. Darček s vlastnou fotkou totiž premení akékoľvek tričko, mikinu, ale aj darčekový predmet na osobitý kúsok – a je pritom jedno, či to má byť fotodarček pre chlapa, alebo biznis darček. Inšpiruj sa TOP 7 fotodarčekmi z online Kreátora!

Napriek tomu, že fotodarčeky patria medzi najobľúbenejšie darčeky s vlastnou potlačou v online Kreátore, pomerne často dostávame od zákazníkov otázku Ako si vyrobiť darček s fotkou? V tomto článku sa ti preto pokúsime nielen odpovedať na otázky typu Ako funguje potlač fotiek na tričko?, ale zároveň s tebou zazdieľame desiatku najčastejších a najoverenejších fotodarčekov aj s konkrétnymi príkladmi toho, ako potešili našich zákazníkov.

Chcem vyrobiť fotodarček – ako začať?

Vyber si správnu fotku

Možno to znie ako príliš zrejmá rada, ale z našej skúsenosti vieme, že pri výrobe fotodarčeka je dôležité začať práve týmto krokom. Navrhujeme ti „posunúť“ aspoň dve tri fotky na potlač do finále, ešte raz si to premyslieť a nakoniec si zvoliť víťaznú fotku na tričko s vlastnou potlačou.

✅ Dodaj nám fotografiu v dobrej kvalite

Zázraky vieme robiť len do určite miery. :) Ak fotka na potlač darčeka, ktorú nám dodáš, nie je kvalitná, len sotva bude vyzerať ako kvalitná potlač fotky na tričko. Vyber si preto ostrú fotku, ktorá má vysoké rozlíšenie, pekné farby a je na nej dobre vidieť to, čo chceš, aby bolo viditeľné.

✂️ Zamysli sa, či chceš odstrániť pozadie z fotky

Niekedy vyzerá fotodarček lepšie, keď je potlač s fotkou bez pozadia. Vôbec si však nemusíš robiť starosti s tým, ako dať preč pozadie z fotky. Túto službu totiž radi spravíme za teba, a to len za symbolických 5 eur – stačí na to jeden klik priamo v online Kreátore.

TOP 7 tipov na fotodarček a potlač fotky na oblečenie

  •  Fototričko – potlač fotky na tričko

Začnime tým najobľúbenejším – potlač tričiek s vlastnou fotkou, ktorá perfektne funguje ako fotodarček pre celú rodinu. Potlač rodinnej fotky je zaručeným prekvapením a zároveň fotodarček, ktorým vybavíš všetkých členov rodiny na akýkoľvek sviatok.

SITA

„Počas korony sme si s celou rodinou často telefonovali online. Raz mi napadlo spraviť z toho originálny darček pre celú rodinu. Urobil som screenshot online konverzácie a využil ho na potlač rodinnej fotky. Trochu netradičný fotodarček – tričko s fotoportrétom online, no mal úspech!“ Rasťo, Nové Zámky

  • Fotodarček pre športovca –navrhni si mikiniu s fotkou

Nie všetci naši zákazníci vedia, že robíme aj potlač mikín s vlastnou fotkou. Fotomikina je pritom zaručený originálny fotodarček – najmä vtedy, keď si vyberieš správnu potlač fotky ako Peťa, ktorá vyrobila darček s vlastnou fotkou pre priateľa, ktorý miluje fitness.

SITA

„Môj chlap je stále vo fitku a ľúbi fitness oblečenie. Tak som si povedala, že by ho mohla potešiť 3XL mikina s vlastnou fotkou ako fotodarček a oplatilo sa. Vybrala som fotku seba v spodnom prádle s nápisom Tvoja motivácia. Dosť sa na tom pobavil a stále si ju (mňa) berie do fitka!“ Peťa, Zvolen

  •  Fotovankúš – potlač fotky na vankúš ako darček

Ako skvelý fotodarček sa nakoniec ukázal aj fotovankúš – či už klasický, alebo vankúš v tvare srdca s fotkou. V tomto prípade ide zvyčajne o typický darček pre zamilovaných; vankúš s fotkou páru. Kombinácia potlač fotky a potlač nápisu funguje ozaj výborne!

SITA

„Mala som skvelú spoločnú fotku s priateľom, ale nevedela som, čo s ňou. Akurát to, že chcem spraviť fotodarček práve s potlačou fotky nás dvoch. Keďže sme sa k sebe nedávno nasťahovali, vybrala som si vankúš s fotkou, lebo takáto potlač nám super zapadla do nového hniezdočka.“ Linda, okres Púchov

  • Vyrob hrnček s fotkou ako darček? Samozrejme, fotohrnček!

Perfektný biznisový darček pre zamestnancov je hrnček s vlastnou fotkou. Páči sa nám, aký nápad na fotohrnček dostala Hapiness manažérka Biba z Nitry, posúď:

SITA

„Mojou úlohou bolo vymyslieť rovnaký darček pre každého zamestnanca našej firmy. To nebolo úplne jednoduché, lebo nás je dvadsaťšesť. Zhodou okolností ale všetci pijeme kávu z rovnakých, nudných šálok. Tak som si povedala, že ako darček pre zamestnancov spravím každému vlastný hrnček s fotkou. Rozoslala som hromadný e-mail, aby mi každý zabezpečil svoju crazy fotku, a potom jednoducho dala vytlačiť fotky na pohár ako fotodarček. A tak má teraz každý z nás biely hrnček s potlačou fotky – svojej vlastnej tváre!“ Biba, Nitra

  •  Fotodarček – zástera s fotkou

Možno trochu netradičný, no zároveň veľmi obľúbený dámsky darček je kuchynská zástera s fotopotlačou. Je to ideálny darček pre kutila, ale úspech máš zaručený, aj keď pôjde o darček pre kuchára. Nápad na fotodarček pre gurmána nám poslal Peťo:

SITA

„Darček pre kolegyňu, ktorá miluje jedlo, sme nevymýšľali dlho. Chceli sme najprv tričko s kuchárskym motívom, ale potom sme sa rozhodli pre praktický darček s fotkou – poriadna dámska zástera s fotkou našej kolegyne a s nápisom receptu.“ Peťo, Trnava

Najčítanejšie