Namiesto donášky pizze skončil v strome. Muž pod vplyvom alkoholu svoju objednávku nedokončil

Namiesto donášky pizze skončil v strome. Muž pod vplyvom alkoholu svoju objednávku nedokončil

LULA / Vodič podgurážený alkoholom rozvážal pizzu. Jazda 26-ročného muža sa skončila nehodou medzi obcami Beša a Tehla. Odtiaľ putoval rovno do policajnej cely.

Dvadsaťšesťročný vodič, robí rozvoz v jednej z reštaurácií a mal odviezť objednanú pizzu do neďalekej obce Lula. Jeho cesta, sa však skončila pár kilometrov potom, ako sadol za volant. Na rovnej vozovke nezvládol riadenie.
Muž, s autom vrazil do tohto stromu, von však vyšiel po vlastných, pri nehode sa vôbec nezranil.


Vozidlo, na ktorom vodič išiel zostalo zdemolované. Na mieste zasahovali hasiči ako i policajti. Podľa polície sa pod nehodu podpísala aj rýchlosť vodiča, to však nie je všetko. "Neprispôsobil rýchlosť jazdy najmä svojím schopnostiam, vlastnostiam vozidla, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam," povedala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.


To prečo muž nezvládol riadenie a s autom zišiel z cesty bolo policajtom jasné pri dychovej skúške. Šoféroval totiž pod vplyvom alkoholu.  "Vodičovi bola v dychu nameraná hodnota 1,25 promile alkoholu," uviedla Čuháková.V tomto prípade ide už o trestný čin a tak vodič z miesta nehody putoval rovno do policajnej cely. Vypočuť ho mohli až po vytriezvení. "Prípad realizuje ODI OR PZ Levice, ako prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," dodáva policajná hovorkyňa.V krátkom čase sa vodič postaví pred súd, ktorý rozhodne o jeho ďalšom osude. Určite však príde na dlhšiu dobu o vodičský preukaz a tým pádom aj o prácu. Jedlo rozvážať už mocť nebude.

V nitrianskom kraji sa stala nehoda s nešťastným koncom. Posádka z auta vypadla a vyžiadala si jednu obeť.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:20 Súdna sieň
06:05 Súdna sieň
07:25 Panelák VIII.
05:05 Kutyil s.r.o. II.
05:40 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
06:15 Princ Krasoň
07:50 Vánoční show
09:25 Americká Miss India