Starší muž mal bodnúť svoju priateľku do krku. Najprv sa k útoku priznal, teraz tvrdil, že si to spravila sama

Starší muž mal bodnúť svoju priateľku do krku. Najprv sa k útoku priznal, teraz tvrdil, že si to spravila sama

TRENČÍN / Vlani v máji v Handlovej podľa obžaloby 69-ročný muž bodol svoju priateľku. Údajne sa pohádali a stratil nervy. Žena jeho útok prežila, on skončil vo väzení. Najprv sa priznal, ale na dnešnom hlavnom pojednávaní všetko poprel. Tvrdil, že žena sa do krku bodla sama.

"Bodnem aj vás, keď bude treba!" Presne takto odpovedal 69-ročný Vojtech na otázku redaktora TV JOJ krátko potom, ako ho zadržali. Podľa obžaloby mal bodnúť do krku svoju priateľku. "Kvôli troške vína. Ona ho vypila. Sa začali hádať, ja som išiel von. Akurát som počul, ťa zabijem," povedal svedok incidentu.

"Udieral ju po celom tele, potom vzal nôž a bodol ju do krku so slovami - ja ťa raz zabijem," uviedla krajská prokurátorka Trenčína. Obžalovaný sa najskôr ku všetkému priznal. Na pondelkovom pojednávaní ale náhle zmenil rétoriku. "Ja som ju nepichol," povedal obžalovaný Vojtech.

Obžalovaný tvrdil, že keď prišiel v osudný deň domov, našiel ženu na posteli a už mala v krku bodnú ranu. "Ja som prišiel tam a mala krv, tak som ju išiel utrieť, potom som zaspal. Kto to spravil? Ona sama!" dodal obžalovaný. Sudca ale jeho novej verzii neuveril. V minulosti 12-krát súdne trestaného muža, ktorý okrem iného pred desiatimi rokmi bodol aj svojho najlepšieho kamaráta poslal do väzenia.

"Obžalovaný sa uznáva za vinného zo zločinu ublíženia na zdraví a za to sa odcudzuje na trest odňatia slobody v trvaní sedem rokov," uviedol sudca Okresného súdu Trenčín. Podľa sudcu dôkazy hovoria jasne a niet pochýb o tom, že obžalovaný skutok spáchal. To, či sa odvolá, oznámi súdu do 15 tich dní.

Syn smrteľne bodol otca. Viac vo VIDEU:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

13:45 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:15 Extrémni žgrloši III.
16:00 BUČKOVCI 3
14:15 EXTRÉMNE PRÍPADY
15:20 Profesionáli VIII.
16:10 Simpsonovci XXIII.
14:30 Dr. House VII.
15:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I.
16:20 Hawaii 5.0 VIII.
15:05 Ruby z dúhy I.
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:35 Zabi nudu!
14:40 Psí poslání
16:40 Paddington
18:25 Rivalky na hrazdě