Chuť na zakázaný sex neobchádza ani politikov...

Chuť na zakázaný sex neobchádza ani politikov...

Imunita je lákavá nielen pre našich poslancov, ale aj svetových politikov. Oháňa sa ňou j niekdajší kandidát na francúzskeho prezidenta Dominique Strauss-Kahna. Chce sa tak vyhnúť žalobe zo sexuálneho napadnutia. Vo svete veľkej politiky však nie je sám.

Slučka okolo krku Dominiqa Strauss-Kahna sa sťahuje hneď na dvoch kontinentoch. Vo Francúzsku ho obvinili, že sa zaplietol s kupliarmi hotelových prostitútok. Súd v New Yorku zas otvoril proces, kde ho z pokusu o znásilnenie žaluje hotelová chyžná. Khan však namieta, že ho chráni diplomatická imunita.

Žene vraj ide o peniaze

"Je nad slnko jasnejšie, že slečna Diallová by chcela mať viac peňazí, ako má teraz, ale odkazujeme jej, že od Dominiqa Strauss-Khana ich nedostane," skonštatoval jeho právnik Benjamin Brafman

Nebol prvý

Odstrašujúcim príkladom pre sexuchtivých politikov je bývalý izraelský prezident Moshee Katsav. Vlani v decembri nastúpil do výkonu trestu za znásilnenie a sexuálne obťažovanie na pracovisku. Odsedieť si musí 7 rokov, aj keď len na oddelení s najnižším stupňom stráženia. Katsav je tam pod drobnohľadom, aby nemohol spáchať samovraždu. "Izrael dnes odsúdil muža len na základe dojmov bez reálneho svedectva a dôkazov," vyhlásil po svojom odsúdení.

Právoplatného rozsudku sa nedožil bývalý poľský vicepremiér Andrzej Lepper. Sexuálny škandál okolo neho rozpútala jedna z jeho podriadených. Kontroverzného politika obvinila, že musela plniť jeho sexuálne fantázie, aby si udržala prácu. Leppera za to odsúdili na dva roky väzenia, no voči verdiktu sa odvolal. Minulý rok v lete ho našli obeseného v straníckej kancelárii.  

Známy milovník Berlusconi

Pre aféru Rubygate čaká na rozsudok aj taliansky expremiér a milovník bunga bunga večierkov Silvio Berlusconi. Podľa obžaloby mal zaplatiť za sex neplnoletej marockej tanečnici desaťtisíce eur. Navyše zneužil svoje postavenie, aby ju dostal z väzby. Obaja však sexuálny pomer odmietajú. Škandalózny politik vraj dievčine poskytol peniaze, aby si otvorila salón krásy. Berlusconi teraz hľadá pomoc na Ústavnom súde.

Zdroj: ISIFA

Zdroj: noviny.sk, TV JOJ/Júlia Pavluvová

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Najlepšie počasie
20:25 Šport
19:40 Profesionáli II.
20:30 Na túto nemám
22:50 Agentka v utajení
19:00 Spravodlivosť v krvi X.
20:10 9-1-1 III.
21:00 Dr. House VII.
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:35 Mysli jako pes
20:15 Šachový princ
22:10 Černé zlato