Bugár: Budeme hlasovať za otvorenie mimoriadnej schôdze na odvolanie Martina Glváča

Bugár: Budeme hlasovať za otvorenie mimoriadnej schôdze na odvolanie Martina Glváča

BRATISLAVA / V utorok dopoludnia sa Béla Bugár stretol s Martinom Glváčom. Toho zaujímal postoj poslaneckého klubu Mostu-Híd k jeho údajnej komunikácii s Kočnerom a rovnako aj k ďalšej mimoriadnej schôdzi na jeho odvolanie. Hoci Bugár už od stredy minulého týždňa tvrdí že ďalšiu mimoriadnu schôdzu o odvolávaní Glváča podporia, Glváča vyrušili tieto slová z úst podpredsedu Mostu Ábela Ravasza.

"Tým, že sme neotvorili hlasovaním schôdzu, sme mu dali ďalšie dni na to, aby sa sám mohol rozhodnúť. Musí ale vedieť to, že keď príde ďalší návrh na jeho odvolanie, klub sa už rozhodne inak. Bude hlasovať za otvorenie schôdze a predpokladám, ale ešte sme túto vec neprerokovali na klube, bude hlasovať aj za odvolanie," uviedol Béla Bugár 

"Nebolo to nejaké negatívne. Dá sa povedať, že podpredseda národnej rady s podpredsedom národnej rady," odpovedal Béla Bugár na otázku TV JOJ, či stretnutie medzi nim a Martinom Glváčom bolo priateľské. 

Glváč podľa Bugára chcel na stretnutí zistiť, aké je stanovisko Mostu-Híd. 

Bugár sa v rozhovore zastal aj podpredsedu strany Most-Híd Ábela Ravasza. Toho Glváč vo svojom statuse na facebooku nazval neznámym úradníkom. "Náš splnomocnenec vlády, ktorý mimochodom nie je neznámy úradník, je najúspešnejší splnomocnenec vlády pre rómske menšiny," uviedol Bugár. 

Glváč sa stále môže tešiť z podpory Roberta Fica:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Simpsonovci XXIV.
05:45 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Dr. Dokonalý
05:50 Profesionáli VI.
06:20 NAŠI III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:50 I pro lásku se zabíjí
08:05 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
09:45 Lagerfeld - důvěrné