Zatiahnuté
Bratislava
Radúz
10.12.2022
Glváč zatiaľ ostáva na stoličke podpredsedu NR SR. Svoju podporu mu vyjadril Robert Fico
Zdielať na

Glváč zatiaľ ostáva na stoličke podpredsedu NR SR. Svoju podporu mu vyjadril Robert Fico

BRATISLAVA / Po tom ako v parlamente neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorej cieľom bolo odvolanie Martina Glváča z postu podpredsedu NR SR, sa Glváč sám postavil pred kamery. Svoje odstúpenie z funkcie ale neoznámil. Po jeho boku stál predseda Smeru-SD Robert Fico a vyjadril mu svoju podporu.

"Rozhodnem sa tak, ako to budem cítiť. Budem konať tak, aby som nepoškodil stranu Smer-SD. V krátkom čase vás o tom budem informovať," uviedol Martin Glváč pred kamerami a dodal, že nebude konať tak, ako to vyžaduje Igor Matovič a nebude odstupovať vtedy, keď si to líder hnutia OĽaNO zmyslí. "Dnes obžalovaného Mariana Kočnera poznám viac ako 20 rokov. Trvám na tom, čo som povedal, že sa do vyšetrenia orgánov činných v trestnom konaní, nebudem vyjadrovať," dodal ešte stále podpredseda parlamentu Martin Glváč.

Prácu Martina Glváča pred novinármi ocenil predseda strany Smer-SD Robert Fico. "Nemôžem súhlasiť, že sa zodpovednosť vyvodzuje vždy len od predstaviteľov strany Smer-SD. Budem stáť pri Martinovi Glváčovi akokoľkovek sa rozhodne," uviedol predseda Smeru-SD.

Súvisiace články

Najčítanejšie