Ficovi praskli nervy? V parlamente kričal na opozíciu pre kauzu MH Manažment

Ficovi praskli nervy? V parlamente kričal na opozíciu pre kauzu MH Manažment

BRATISLAVA / Odmena za víťazstvo v arbitráži prišla na rad aj počas hodiny otázok. Premiér Robert Fico sa pri odpovedi viditeľne rozhorčil. Keď sa ho opozičná poslankyňa opýtala na to, či odmena nie je privysoká, popustil uzdu emóciám.

"Odmena, ktorá bola stanovená, bola vysoká, nechutná," hovorí premiér Fico. Ten emóciami rozhodne nešetril a slovne atakoval opozíciu. 

Podľa Roberta Fica každá desiata žiarovka na Slovensku svieti vďaka Gabčíkovu. Fico upozornil, že predchádzajúca vláda dala Gabčíkovu Enel ako cukríček. "Ja sa teraz nebudem zaoberať výškou advokátskej odmeny. Vážená pani poslankyňa, chcem sa vás spýtať, kde ste boli vtedy, keď takto šokujúco pravicová vláda odovzdala najcennejší majetok tohto štátu talianskej spoločnosti Enel? Dnes ste všetci múdri ako šalamúnové gate, kde ste vtedy všetci boli? Prečo ste vtedy neorganizovali zhromaždenia, mítingy, prečo ste vtedy nekričali "toto je zrada na národe"? Pretože ste odovzdali najcennejší majetok, ktorý Slovensko malo nejakej talianskej spoločnosti, ktorá dnes bačuje tak, ako bačuje." 

Nervozitu premiéra cítia aj poslanci opozičných strán. Podľa slov Ľubomíra Galka (SaS) zrejme Fico cíti, že aj jeho čas sa už kráti. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:35 V SIEDMOM NEBI
19:40 Profesionáli
20:35 Len trošku šťastia
22:45 Umelá inteligencia
20:10 Kosti
21:00 Myšlienky vraha: Za hranicami
22:55 ŽREBOVANIE
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Druhá šance
22:05 Okamžik vzkříšení
00:00 Muž na pravém místě