Ficovi praskli nervy? V parlamente kričal na opozíciu pre kauzu MH Manažment

Ficovi praskli nervy? V parlamente kričal na opozíciu pre kauzu MH Manažment

BRATISLAVA / Odmena za víťazstvo v arbitráži prišla na rad aj počas hodiny otázok. Premiér Robert Fico sa pri odpovedi viditeľne rozhorčil. Keď sa ho opozičná poslankyňa opýtala na to, či odmena nie je privysoká, popustil uzdu emóciám.

"Odmena, ktorá bola stanovená, bola vysoká, nechutná," hovorí premiér Fico. Ten emóciami rozhodne nešetril a slovne atakoval opozíciu. 

Podľa Roberta Fica každá desiata žiarovka na Slovensku svieti vďaka Gabčíkovu. Fico upozornil, že predchádzajúca vláda dala Gabčíkovu Enel ako cukríček. "Ja sa teraz nebudem zaoberať výškou advokátskej odmeny. Vážená pani poslankyňa, chcem sa vás spýtať, kde ste boli vtedy, keď takto šokujúco pravicová vláda odovzdala najcennejší majetok tohto štátu talianskej spoločnosti Enel? Dnes ste všetci múdri ako šalamúnové gate, kde ste vtedy všetci boli? Prečo ste vtedy neorganizovali zhromaždenia, mítingy, prečo ste vtedy nekričali "toto je zrada na národe"? Pretože ste odovzdali najcennejší majetok, ktorý Slovensko malo nejakej talianskej spoločnosti, ktorá dnes bačuje tak, ako bačuje." 

Nervozitu premiéra cítia aj poslanci opozičných strán. Podľa slov Ľubomíra Galka (SaS) zrejme Fico cíti, že aj jeho čas sa už kráti. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:10 Prázdniny pre psa
12:00 Let Fénixa
14:20 Princ z Perzie: Piesky času
10:25 Dnes ja, zajtra ty!
12:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD
15:30 X Factor Veľká Británia XIV.
09:50 Naj bývanie Miami
12:00 Skorumpovaní poliši
13:15 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi
09:15 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
11:00 S tváří anděla
12:55 Počátek Země Nezemě