AUTENTICKÉ ZÁBERY: V Bratislave vyčíňajú falošní smetiari

AUTENTICKÉ ZÁBERY: V Bratislave vyčíňajú falošní smetiari

V Bratislave namiesto troch kráľov vinšujú šťastie do nového roka traja smetiari. Obchádzajú domy a paneláky a žobrú peniaze. Ale pozor, so skutočnými smetiarmi nemajú nič spoločné!

Namiesto troch kráľov želalo cez víkend Staromešťanom do nového roka všetko dobre trio oblečené do smetiarskych rovnošiat.  "Dobrý deň, mladá pani, nebojte sa, šťastný nový rok vám želajú smetiari. A hlavne veľa zdravia a lásky," vraveli.Po vinšovačke medzi dverami však nasledovalo tradičné novoročné žobranie. Obdiť údajných smetiarov mali problém najmä starší ľudia. Čo je však najhoršie, títo netradiční traja králi nie sú zrejme smetiarmi z bratislavského odvozu odpadu. Tým chodenie po domoch zakazujú pracovné zmluvy.

Že ide o ľudí, ktorí sa priživujú na smetiaroch, je tak takmer isté. Každý pravý smetiar má zamestnanecký preukaz, a ak ho vyzvete, mal by vám ho ukázať. Po konfrontácií s kamerou traja králi utekali dole schodmi, na vinšovanie zabudli a za pár sekúnd sa vyparili ako gáfor.

Zohnali si aj uniformy

Vedenie spoločnosti OLO záznam analyzuje, ak by sa náhodou ukázalo, že medzi falošnými smetiarmi je aj ich zamestnanec,  dostane za vážne porušenie pracovnej disciplíny padáka. Jedno je isté, falošní smetiari si zohnali reálne uniformy.


Zdroj: tv joj

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
05:10 Súdna sieň
05:55 Súdna sieň
06:45 NOVÁ ZÁHRADA
05:20 DEDIČSTVO
06:20 Mutanti II.
07:25 Mutanti II.
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ XV. - XVIII.
05:20 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
07:05 Výlet s mámou
08:50 Čarodějovy hodiny