AUTENTICKÉ ZÁBERY: V Bratislave vyčíňajú falošní smetiari

AUTENTICKÉ ZÁBERY: V Bratislave vyčíňajú falošní smetiari

V Bratislave namiesto troch kráľov vinšujú šťastie do nového roka traja smetiari. Obchádzajú domy a paneláky a žobrú peniaze. Ale pozor, so skutočnými smetiarmi nemajú nič spoločné!

Namiesto troch kráľov želalo cez víkend Staromešťanom do nového roka všetko dobre trio oblečené do smetiarskych rovnošiat.  "Dobrý deň, mladá pani, nebojte sa, šťastný nový rok vám želajú smetiari. A hlavne veľa zdravia a lásky," vraveli.Po vinšovačke medzi dverami však nasledovalo tradičné novoročné žobranie. Obdiť údajných smetiarov mali problém najmä starší ľudia. Čo je však najhoršie, títo netradiční traja králi nie sú zrejme smetiarmi z bratislavského odvozu odpadu. Tým chodenie po domoch zakazujú pracovné zmluvy.

Že ide o ľudí, ktorí sa priživujú na smetiaroch, je tak takmer isté. Každý pravý smetiar má zamestnanecký preukaz, a ak ho vyzvete, mal by vám ho ukázať. Po konfrontácií s kamerou traja králi utekali dole schodmi, na vinšovanie zabudli a za pár sekúnd sa vyparili ako gáfor.

Zohnali si aj uniformy

Vedenie spoločnosti OLO záznam analyzuje, ak by sa náhodou ukázalo, že medzi falošnými smetiarmi je aj ich zamestnanec,  dostane za vážne porušenie pracovnej disciplíny padáka. Jedno je isté, falošní smetiari si zohnali reálne uniformy.


Zdroj: tv joj

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:20 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
06:50 POLICAJTI V AKCII
08:10 Odsúdené II.
09:35 Kosti IV.
06:55 Rapotáčik
07:05 Agi Bagi III.
07:15 Marvin, stepujúci koník II.
05:20 Slunce, seno, erotika
07:15 Skleněné peklo
09:05 Lagerfeld - důvěrné