Polojasno
22°
Bratislava
Anabela
20.8.2022
V Bratislave sa strieľalo! Muž prišiel o život
Zdielať na
Krimi

V Bratislave sa strieľalo! Muž prišiel o život

Okolo 12:30 sa bratislavskou Vrakuňou ozvalo niekoľko výstrelov. Na Kosodrevinovej ulici v jednom z rodinných domov polícia našla už len telo mŕtveho muža. Páchateľ z miesta činu utiekol.

V Bratislave na Kosodrevinovej ulici sa strieľalo. Susedia tvrdia, že počuli šesť až sedem výstrelov. Muži zákona našli telo nehybného muža ležať na dvore. Nejavil žiadne známky života. Po páchateľovi, ktorý z miesta činu hneď po streľbe ušiel, intenzívne pátra polícia.

Obeťou je pravdepodobne robotník, ktorý pracoval na okolitých stavbách. Mužova totožnosť zatiaľ nie je známa. Nemal pri sebe totiž žiadne doklady. Podľa našich informácii ho zasiahlo 7 striel, ktoré trafili niekoľko krát prednú časť tela, chrbát a hlavu.

Podľa našich informácii v dome, ktorým streľba otriasla, na vianoce vybuchla bomba a majiteľom zhorela celá garáž. Rozhodli sa, že sa presťahujú. Polícia skúma aj tieto okolnosti, zatiaľ však nepotvrdila, že by výbuch mohol s dnešnou streľbou súvisieť.

Keď prišli na miesto novinári, videli, ako Sloboda zvierat odnáša psa, ktorý bol v čase útoku tiež na dvore. Susedia potvrdili, že bol pred aj počas streľby agresívny. Zatiaľ nevieme povedať, či psíka páchateľ uspal alebo ho trafila jedna zo strelných rán.

TV JOJ

Súvisiace články

Najčítanejšie