V aute viezli 6 detí a havarovali! Pustili sa aj do štábu TV JOJ

V aute viezli 6 detí a havarovali! Pustili sa aj do štábu TV JOJ

Dopravná nehoda pri Rožňave mala zaujímavé dozvuky. Haváriu spôsobila vodička, ktorá nedala prednosť v jazde. V 5-miestnom aute viezla 8 ľudí, z toho 6 maloletých detí. Po nehode však bola agresívna a jej spolujazdkyňa začala nášmu kameramanovi škaredo nadávať. V práci mu chcela zabrániť fyzickým útokom, dokonca aj šteklením. Pozrite sa!

"Začala nadávať, že sme obyčajné hyeny. Začala mi trhať oblečenie, sácala do mňa a bránila mi v práci. Slovne na mňa útočila... Mi dala ruky na objektív. Nakoľko som ale vyšší ako ona, tak som zdvihol kameru ponad ňu a ona ma tým pádom začala štekliť," popisuje útok agresívnej spolujazdkyne náš kameraman Ondrej Potočný.

Spolujazdkyňa spolu s vodičkou totiž viezli v aute príliš veľa pasažierov. Navyše maloletých. Ešte pred príchodom policajtov sa im však svoju posádku podarilo znížiť a pre tri z detí si prišlo ďalšie auto. Vodička totiž spôsobila dopravnú nehodu, keď nedala prednosť a vrazila do auta idúceho po hlavnej.

Nadávky si vyslúžil nielen štáb TV JOJ, ale aj nevinný vodič tohto auta. Vodička z Pezinka odchádzala od policajtov so 150-eurovou pokutou. Mala veľké šťastie. Obe autá totiž išli podľa policajtov zrejme nie veľkou rýchlosťou a tak sa nehoda obišla bez väčších zranení.

Zdroj: TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:25 Fórky, vtipky XXVIII.
08:55 Súdna sieň
06:05 Nevinní
07:15 Panelák VII.
08:30 Simpsonovci IX.
06:35 Kutyil s.r.o. II.
07:20 POLICAJTI V AKCII
08:15 ZÁCHRANÁRI
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 Požiarnik Sam X.
07:20 Požiarnik Sam X.
05:55 E.A. Poe: Podivný experiment
08:05 Příšerky z vesmíru
09:40 Pozdravy ze spermabanky