Zatiahnuté
Bratislava
Edmund
1.12.2022
Chodec vybehol z priekopy na cestu pred idúce auto, zrážku neprežil. Nehode sa nevyhol ani motorkár
Zdielať na

Chodec vybehol z priekopy na cestu pred idúce auto, zrážku neprežil. Nehode sa nevyhol ani motorkár

OKR. SKALICA / Vážna dopravná nehoda sa stala na ceste v smere na Kúty. Mladík neprežil zrážku s osobným autom, do ktorého následne vrazil motorkár. Ten taktiež nestihol zabrzdiť. 27-ročný muž, ktorého zachytilo auto pri krajnici, na mieste podľahol vážnym zraneniam.

Ako informuje trnavská policajná hovorkyňa, Zlatica Antalová, krátko po pol deviatej večer jazdil 44-ročný vodič Fordu Mondeo, smerom na obec Kopčany, keď mu z priekopy na ľavej strane náhle vybehol do cesty chodec. Vodič už nedokázal zareagovať a do muža narazil. Za autom išiel aj 20-ročný motocyklista, ktorý nestihol zastaviť, spadol a motorkou zozadu narazil do auta. Privolaní záchranári sa chodcovi snažili pomôcť, no žiaľ, svojim zraneniam podľahol.

Dychové skúšky na alkohol u vodiča auta aj motocyklistu boli negatívne. To, či mohol byť chodec pod vplyvom alkoholu, budú zisťovať z jeho krvi. Podľa informácií TV JOJ nie je vylúčené, že 27-ročný Denis mohol spáchať samovraždu a polícia pracuje aj s touto možnosťou. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania.

Súvisiace články

Najčítanejšie