Agresívny muž dohrýzol kamaráta a potom aj policajtov

17.09.2021 19:07 Noviny.sk Krimi

Agresívny muž dohrýzol kamaráta a potom aj policajtov

TRNAVA / Dvoch policajtov museli ošetriť v nemocnici po tom, ako ich počas služobného zákroku zranil agresívny 41-ročný muž v obci Boleráz v okrese Trnava. Jedného policajta zasiahol pohárom s vodou, pri obmedzovaní osobnej slobody pohrýzol do prsta policajta z Pohotovostnej motorizovanej jednotky. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, muž pri zákroku kládol aktívny odpor, policajti ho spacifikovali pomocou elektrického paralyzéra.

Policajtov požiadal večer o pomoc 73-ročný obyvateľ obce, ktorému sa neznámy bosý muž vyhrážal zabitím. 41-ročný muž bol podľa polície zmätený, pod vplyvom alkoholu a policajtom tvrdil, že ho chcel kamarát na návšteve v bazéne utopiť. Situáciu vyriešil tak, že ho pohrýzol do nosa a z návštevy utiekol.

Počas prítomnosti policajnej hliadky z Trstína sa podozrivý muž začal sťažovať na bolesti v hrudníku a sťažené dýchanie. Na miesto boli preto privolaní záchranári. "Správanie muža sa začalo stupňovať, začal byť vulgárny a správal sa agresívne, až nakoniec odmietol s hliadkou z Trstína komunikovať. Situácia sa vyostrila aj po príchode hliadky Pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trnavy,“ informovala polícia.

Vzhľadom na okolnosti posádka RZP muža za asistencie policajnej hliadky previezla do trnavskej nemocnice. Vyšetrovateľka z Trnavy začala vo veci trestné stíhanie pre prečin útoku na verejného činiteľa. Celý prípad je naďalej v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: noviny.sk/sita

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:05 Súdna sieň
05:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:40 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:55 Rande naslepo
09:05 Velký draft
11:05 Lovci dinosaurů