Smrť mladej ženy. V Bratislave neprežilo zrážku 18-ročné dievča

Smrť mladej ženy. V Bratislave neprežilo zrážku 18-ročné dievča

BRATISLAVA / Krátko popoludní sa v Bratislave na Tomášikovej ulici stala tragická nehoda. Neprežilo ju 18 - ročné dievča.

Bolo okolo pol jednej na poludnie, keď 18-ročná dievčina prechádzala v bratislavskom Ružinove na Tomašikovej ulici cez priechod pre chodcov. Podľa informácií TV JOJ dievča išlo práve od lekára a chcela cez cesty prejsť ku kultúrnemu domu. Podľa svedkov šoférka na luxusnom Range Roveri dievča nabrala v plnej rýchlosti a bez brzdenia. Náraz bol taký silný, že nebohú odhodilo od priechodu o viac ako 20 metrov. Do pár minút boli na mieste všetky záchranné zložky.

Mladú dievčinu sa najprv snažili zachrániť okoloidúci svedkovia a neskôr záchranári, no dievča zraneniam na mieste podľahlo.

"Dievča malo komplet poranenú rebrovú časť a aj hlavu. Zranenia boli nezlúčiteľné so životom," povedal obhliadajúci lekár. 

Podľa informácií TV JOJ za volantom luxusného auta sedela bývalá finalistka súťaže Miss, ktorá sa aktuálne venuje módnemu návrhárstvu. Šoférka skončila v nemocnici aj s jej matkou. Údajne boli obe z toho, čo sa stalo, vo veľkom šoku a potrebovali lekársku pomoc. Polícia miesto tragédie dokumentovala niekoľko hodín. Okrem vyšetrovateľov bol na mieste aj znalec z odboru dopravy.

"Požitie alkoholických nápojov vykonaná dychová skúška u vodičky nepreukázala. Ďalšie okolnosti tohto dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania. Polícia začala trestné stíhanie z trestného činu usmrtenia," uviedla hovorkyňa polície Veronika Slamková.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:35 ZLATÁ MASKA
12:20 MILÁČIKOVO
13:00 VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou
11:00 NOVÉ BÝVANIE
12:25 Voda pre slony
15:00 "Adéla ještě nevečeřela"
11:00 Áno, šéfe USA VI.
12:25 Kto porazí šéfkuchára
12:55 Kto porazí šéfkuchára
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
09:55 Půlnoční láska
11:35 Sladko-slaná láska
13:15 Životy svatých 1/2